Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit zárjak ki az étrendemből,...

Mit zárjak ki az étrendemből, ha 4 kg-t szeretnék fogyni? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

164 cm/ 56 kg,így szoktam étkezni szinte minden nap: reggeli-müzli (kb. 180 kcal), ebédem mindig vmi meleg, de soha nem több 400 kcal-nál, délután eszek gyümölcsöt (narancs, de csak egyet), vacsim pedig mindig az ebédmennyiségem fele. Naponta tornázom és biciklizem és este hat után már nem eszem semmit.Hétvégén becsúszik pár szelet süti , tudom, h. nem kéne, de olyan jól esik:)

köszönöm szépen


2011. febr. 10. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább cseréld le az egészségtelenebb ételeket

fehér lisztes péksütik, és kenyerek helyett válaszd reggelire a teljeskiőrlésű kenyeret

egyél sok zöldséget, gyümölcsöt

zsírosabb cukrosabb ételeket hanyagold

sovány tejtermékek(kefír, joghurt, túró, tej)

müzlid reggel natúr legyen és edd hozzá nyugodtan a narancsot egy pohár joghurttal leöntve-tápláló és egészséges reggeli

ebéd jó hogy meleg, abba is a cukros gyümölcsleves, és a nagy zsríos krumplikat, húsokat hanyagold de gondolom így is teszed, és minidg egyél hozzá vmilyen zöldséget ha más nincs akkor csalamádék, uborka, céklaslaáta stb..

vacsorára már ne edd az ebéded felét se, kivéve ha az nem zöldség párolt hallal, hussal

tojás, túró, kefír, fehérjét és zöldséget vacsorára!

igyál mellette eleget és sportolj

de amúgy sztem nem kell fogynod

2011. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne zárj ki. Az a 4 kiló simán lemegy úgy, hogy mostantól napi egy órával többet mozogsz :)
2011. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek :) kedvesek vagytok, imádom az ilyen embereket :) (szóval szeretlek titeket)
2011. febr. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!