Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14/160/69 lány vagyok. Fogyni...

14/160/69 lány vagyok. Fogyni szeretnék! SEGÍTSETEK! Szerintetek sikerülne ha kihagynám az étrendemből a szénhidrátot meg a zsírokat?

Figyelt kérdés
az étrendemet szeretném gyökeresen megváltoztatni.irjatok lécci olyan kajákat ami nem hízlal,amiben nincs szénhidrát!
2010. júl. 13. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, szénhidrátra és zsírra szükséged van : 14 évesen meg semmi szükséged fogyókúrára


ne zabálj sok csokit és chipszet meg kekszeket, ne vedeld a kólát - ezek helyett ásványvíz/csapvíz/limonádé és sok gyümölcs, esetleg zöldség


egyél rendesen és járj el futni vagy úszni, vagy bringázni vagy bármi más neked tetsző sport (nem sakk :D )


[link]

2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én tizenhárom vagyok, és az adataim kb olyanok mit neked: 162cm/66kg

Én gyökeresen megváltoztatom az életemet.

Semmi:

kenyér ( helyette telj. kiörl. kifli )

cukros üdítő ( helyette víz, vagy tea cukor nélkül )

pékáru ( helyette gyümi )

édesség

sós akármi

Ajánlom figyelmedbe az edzesmester.com - ot

2010. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Ja és naponta dance aerobicozom ( 30-50 perc ), és napi 20-30 km -ert bicajozom.

2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt nekiállnál: orvosi kivizsgálás, mert lehet gond a cukroddal, a pajzsmirigyeddel, és ha ez nem derül ki és nem kezelik, soha az életben nem fogsz le, hanem tovább hízol.

Utána szakember (dietetikus, orvos) adjon fogyókúrás módszert, mert a te korodban egy szar fogyókúra (és ezen az oldalon bőven adnak rossz tanácsot egymásnak az emberek!) végleges meddőséget okozhat.

2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

krumpli helyett rizs.

diszno-marha hus helyett szarnyas de inkabb hal.

zsir/etolaj helyett olivaolaj.

zöldsegekböl ehetsz amennyit birsz.

+ rengeteg folyadek (viz,tea)

2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!