Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteget szeretnék fogyni,...

Rengeteget szeretnék fogyni, mik azok az élelmiszerek, amiket alapvetően ki kell zárnom az étrendemből?

Figyelt kérdés
Gondolom kenyér, édességek, cukor, zsíros kaják, de még ezek mellett? Kb. 60 kilót kéne fogynom. És mit sportoljak, mi az, ami hatékony?
2011. júl. 16. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is szerintem első körben menj el az orvoshoz egyeztetni vele.


Második

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

Itt "bix" szépen leírt mindent.

Alapvetően mindenkire vonatkozik aki fogyni szeretne.

Meg hát mozgás. Szép lassan fokozatosan.

Én a szobabiciklit ajánlom első körben


Hány kg-ból kéne fogynod ennyit?

2011. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
145 körül
2011. júl. 16. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején először az esti nehéz kajálásokat
2011. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bevalt a Sascha Walleczek modszer,egy ökölnyi feherje,1 ökölnyi kemenyitötartalmu szenhidrat,2 ökölnyi zöldseg.Uzsonna ,dio,mogyoro,mandula,gyümölcs.van a könyve is,amibe receptek is vannak,es meg több utasitas.Azert irom hogy nagyon jo,mert le lehet töle fogyni es tartani is lehet a sulyt,sok gyerek lefogyott az ö dietajaval taborban,persze ö is ott volt.
2011. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 125-ről kezdtem. A háziorvos volt az első lépés. Aki nem segített, csak vérvételre utalt be (az én kérésemre), és megnézte az eredményt :P

Én az Update módszert választottam, mert tudom, hogy lehet jókat enni, nem kell mindenről lemondani. Nem szimpatikus S.N. aki kitalálta, de ezen túlléptem :)

Már több, mint 10 kilót lefogytam, eleinte csak séta volt a mozgás, neked is azt javaslom: séta, gyaloglás, úszás, majd amikor már kicsit könnyebbnek érzed magad, valami könnyű torna (pl. norbi duci tréning nem rossz) De ne most a hőségben kezdd el!!!

Este kenyeret vacsorázta virslivel és majonézzel (persze update-s) és nagyon finomakat főzök! :) A jégkrémük is isteni, a péksütik is. Saját tapasztalat: nekem ez így bevált. Elolvastam a könyveit, így fejben is rendbe tettem a dolgokat :)


Bármit is választasz, sok sikert!!!

2011. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 110 kg-ról indultam. Jelenleg 86 kg és 189 cm vagyok. Ezt az eredményt 3 hónap alatt értem el.

Nagyjából azokat az élelmiszereket kell kerülnöd, amiket írtál, továbbá figyelned kell arra is, hogy ne igyál hozzáadott cukrot tartalmazó italokat, de az a legjobb, ha csak ásványvizet iszol.

Szóval amit én csinálok: az édességeket, csokikat, fagyikat, sütiket zéró toleranciaszerűen kiiktattam az étkezésemből. Kávét is cukor és édesítő nélkül iszom.

Naponta háromszor étkezem:

- Reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér margarinnal és 1-1 szelet csirkemell-sonkával és zsírszegény sajttal + 1 paradicsom,

- Ebéd: csirkemell (kb. 20 dkg) valamilyen formában (párolva, panírozva vagy grillezve) + saláta,

- Vacsora: ugyanaz, mint a reggeli + 1 gyümölcsös Danone Activia.

Az étrendemből látszik, hogy minimálisra csökkentem a szénhidrátbevitelt és ügyelek a kellő fehérje-fogyasztásra. Nagyon szigorúan tartom magam az étrendemhez, mert egy kis "kihágás" is könnyen túlzott kalóriabevitelhez vezethet.


Mozgás: napi 1 órát szobabiciklizem 28-29 km/h átlagsebességgel. Ezzel a szobabiciklim kijelzője szerint olyan 450 kalóriát égetek el. Viszont kezdetben nem bírtam az 1 órát, ezért eleinte csak fél órát tekertem. Ma már simán megy az 1 óra is. Futást nem bírnám, mivel az ízületeket tönkreteszi.


Már több, mint 20 kg fogyással is sokkal jobban érzem magam, a vérnyomásom is normalizálódott. Egyébként 75 kg-ig szeretnék lefogyni.


Sok sikert és kitartást, remélem segítettem!

24/F

2011. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most ott kezdem, hogy csak reggelire eszem kenyeret, csak ásványvizet iszok, este 7 után nem eszek, max zöldség-gyümölcs, és édességeket kizárom. Ha ehhez hozzászoktam, akkor majd folytatom nehezebb dolgokkal.
2011. júl. 17. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Javaslat: este gyümölcsöt se egyél, soknak magas a cukortartalma.


Sok sikert kívánok!!!!

2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!