Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az álomsúlyod? Mennyirő...

Mennyi az álomsúlyod? Mennyiről indulsz/indultál s mit teszel ennek érdekében?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 48. :D Most 52 vagyok,mostanában csak hízok és hízok..:\ 167 cm vagyok..És sajnos hájas. :\

Hogy mit teszek ennek érdekében? Hamarosan barátnőmmel hetente többször eljárunk futni 20-30percet. Meg biciklizünk,sétálunk a falu alatt.. :)

2011. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 75kg. 105ről indultam. Most pedig 75 vagyok :D

180cm 23/F

2011. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 80 kilóról indultam, most 67 vagyok és még szeretnék 7 kilót leadni!!!:)

17L/165

2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
álom lenne decemberig elérni 60-62 kilót. 4 hete 95rúl indultam. Most vagyok 89-90 között. Naponta 2 órát edzek, és figyelek az étkezésre.
2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Remélem nekem is sikerülni fog.
2011. febr. 10. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
93-ról indultam két és fél hete, még csak 2 kg ment le, de már annak is örülök. Az álomsúly 68kg :)
2011. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20:38-as Hogy sikerült?


Én 75 kg vagyok 2 hete kezdtem, még nem mértem magam! Kis célokat tűzök ki, az első az egyelőre 70 kg de a végső nagy cél az 60 lenne! :)

2011. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked kerdezo mi az almod? mennyirol indulsz,stb? :)


am en 85rol indultam... januarban. most 82 vagyok....alomsuly a 60 lenne...de hogy mikor.. :S egyenlore a cel a 79 marcius elejeig.... mit teszek erdekeben? elkezdtem sportolni.....de adieta vaalahogy nem nekem valo..:S szal az nem... 168/82 17/l

2011. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én egy jó két évvel ezelőtt 86ról indultam. Végigcsináltam a 90 napost egyetlen bűnözés nélkül. Így lettem 70 kiló. Szép és jó volt minden, mivel alatta tornáztam sokat, így formás és izmos lettem. De utána valahogy eltunyultam. Hála istennek kilókban csak 1-2 kiló jött vissza az évek alatt, de azok a szép formák és izmok eltűntek :( Így most elhatároztam magam ismét. Nem diétázok! Nem lenne megint erőm végigcsinálni a 90 napost. (próbálkoztam azóta párszor vele) Nem is tudom, hogy tudtam végigcsinálni.. Valami akkor nagyon megkattant bennem, és eszembe sem jutott, hogy mást egyek, mint ami elő van írva. De emlékszem rá, hogy sokszor voltam éhes. Persze próbáltam más diétát is, de 1 hétnél tovább egyiket sem bírtam. És ezzel az egy héttel is lehet sokat mondok :D Elegem van az éhezésből. Már annyit éheztem, hogy a testem nem bírja, nem engedi. Szóval. Úgy gondolom életmódot váltottam. 3 hete kezdtem el. Kb 70 kilóról. 3 hete nem ettem fehér kenyeret, édességet, tésztát, lisztet, olajat. Lecseréltem mindent. Fehér kenyér helyett abonett, pufirizs, édesség helyett minden reggel egy darab cukormentes müzli. (de most próbálok ráállni, hogy csak minden másnap legyen.) A tészta egyáltalán nem hiányzik, mert eddig se nagyon ettem. Fehér lisztről teljes kiőrlésűt, olaj helyett pedig olívaolajat használok. Meg persze száműztem minden zsíros dolgot. Húst csak sülve vagy párolva eszem(rántott hús helyett)Téliszalámi, kolbász helyett párizsi, pulykamellsonka. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Ami a legjobb, hogy egyáltalán nem vagyok éhes. A lényeg, hogy sok fehérje kevés szénhidrát. De azért persze mindenből mértékkel. El nem tudtam volna képzelni, hogy a két nagy kedvencemről letudok mondani. A kenyérről és a csokiról. De kijelenthetem, hogy egyáltalán nem hiányzik. Nem is tudom, hogy tudtam eddig ennyi szemetet megenni. Ja és persze, semmi üdítő. Csakis tea és víz. Beszereztem jópár tornázós dvd-ét, ezek közül válogatok minden este. Nagyon jól érzem magam! Kilogramm eredményt nem tudok mondani, mert direkt nem állok mérlegre. De érzem a ruháimon, meg magamon hogy ment már le. Nyárig szeretném leadni a felesleget. 58 kilót tűztem ki. (ennyi kb 12 éves koromban voltam) De ha 62 vagy akárhány kilósan fogom magam tökéletesen érezni, akkor ott megállok. Hát ennyi lenne. Csöppet hosszúra sikeredett...
2011. febr. 11. 09:19
 10/13 anonim válasza:
en 91 kilorol indultam.es az alom sulyom az 60kg most amugy 68,8vagyok.van meg mit csinalnom!:)
2011. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!