Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig vagy hajlandó elmenni...

Meddig vagy hajlandó elmenni a fogyásod érdekében?

Figyelt kérdés

Most 114 kg vagyok, szeretnék 90 lenni, de nincs akaraterőm. Napközben munkában nincs baj, de otthon folyamatosan ennék, vacsi után kell a rágcsálni való. A kólát már letettem, de a többit nehéz.


Ti mennyire vagytok elszántak? (koplalás, konditerem, valami diéta követése, stb)

35F


2011. okt. 19. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Kitartás!


Esetleg szerezz olyan rágcsálnivalót, ami egészséges. Persze legjobb lenne elhagyni teljesen, de ha ez nem megy, akkor érdemesebb helyettesíteni valamivel. Zöldségszirom, gyümölcsszirom, szárított alma, ha iszol rá sok vizet, esetleg citromlével ízesítve, akkor talán kiváltja.


[link]

2011. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" 5 kilót kell leadni, ahhoz, hogy "trendi" legyek, max. 10-et, de nem ezért vagyok elszánt, hanem mert felfogtam, hogy az egészségem miatt normálisan kell étkeznem, és a súlyomat is a normális kategóriában tartani (jelzem, hogy még most is normális, de a felső határon az, tehát nekem sok).

Te nálam sokkal rosszabb helyzetben vagy, rövid távon fenyegetnek az elhízással összefüggő betegségek, úgyhogy neked is azt javasolnám, hogy azt gondold át, hogy mennyire szereted magad, és miért akarsz direkt kiszúrni saját magaddal. Miért eszel meg egy halom szemetet, ha nem vagy sem szemetesláda, sem konyha malac?

2011. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a folyamatos rágcsálás nassolás csak pótcselekvés. keress valami hobbit vagy a legjobb ha munka után elmész edzeni addig sem nassolsz. valamit valamiért. én a nassolást simán fel tudom/tudtam adni ha kell(szerencsére már nincs egy deka feleslegem sem)
2011. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia

Azt tudom javasolni hogy fogyókúra partnerrel könnyebb lenne

akár együtt is csinálhatnánk

2011. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elég szigorúan étkezem és igyekszem hetente 4-5ször edzeni. De nem mindig volt így. Évekig kajafüggő voltam és nem bírtam megállni az evést. Szép fokozatosan átálltam. Először csak este nem ettem édességeket, utána már teljesen elhagytam. A mozgást is fokozatosan iktattam be, utána már jött magától a dolog.

Amúgy nem kell koplalni, ehetsz nyugodtan normális adagokat, csak a cukros fehér lisztes termékeket hagyd el teljesen. Ráadásul a férfiak könnyebben is fogynak, mint a nők. Ha napi 5-6 x eszel (2-3 óránként) nem fog rád törni az éhség este. Vigyél a munkába is kaját.

Amiket nyugodtan ehetsz: zabpehely, tojás, túró, sovány sajtok, natúr joghurt (a gyümölcsös joghurtok tele vannak cukorral), kefir, csirkemell, hal, egyéb sovány húsok, párolt krumpli, párolt rizs, gyümölcsök, zöldségek, teljes kiőrlésű kenyér. Az ételek elkészítési módjára figyelj, nem kell mindennek olajban tocsognia.

Ha édes ízre vágysz, csinálhatsz pl. kakaót (keserű kakaóporból és édesítőszerrel + 1,5%-os tejjel), esetleg vehetsz pudingport és megcsinálhatod cukor helyett édesítőszerrel, sovány tejjel (csak olvasd el a por összetevőit, hogy nincs-e benne alapból cukor).

Amúgy light vagy zero cola mehet mértékkel, persze nem egészséges, de ha nagyon vágysz rá, lehet inni 1-2 pohárral, mivel kalóriamentes.

2011. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elszántan megeszem amit összeírtam magamnak a diétába?

amikor így ettem elég komplett volt, semmi rágcsálni valót nem igényeltem mellette, mindent megettem tervezetten, ami kellett. mondjuk most is megeszek majd' mindent amit kell, és nem igazán érzem szükségét plusz evésnek (jellegtelen töltelék kajáknak).

2011. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én imádom az ízeket. Engem ilyen téren nem elégít ki egy zabpelyhes natur joghurt, vagy egy semmilyen ízű natur csirkemell(ráadásul elég sokszor egy héten). Tehát a készételeket szeretem.

Értem az álláspontod, csinálhatnám is, le is fogynék, de 2-3 hónap múlva olyan semmi, szikár, depressziós lenne az életem az ízek megvonása miatt, hogy akkor már azt mondom, boldogabb aki kövér.

2011. okt. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!