Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lenne hatásos az...

Mennyire lenne hatásos az aábbi diéta?

Figyelt kérdés

Reggeli: bármiféle gyümölcs

Tízórai: gyümölcs, vagy puffasztott rizs, párizsivel

Ebéd: 1 kis tál főzelék, vagy saláta, vagy hús zöldséggel

Uzsonna: Kefír

Vacsora: nincs

Sajnos van 15-20 kiló feleslegem, amit minnél elöbb szeretnék leadni, és van itthon szobabiciklink, meg futópadunk, melyik lenne a hatásosabb, és ha be is tartanám, mennyi idő lenne??


2009. febr. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha kibirod, akkor jo lesz, fogsz fogyni ettol az etrendtol. Mindegyik jo, a bicikli es a futopad is. Szerintem csinald felvaltva, mindegyik nap masikat hasznaljad, igy nem fogod megunni, es mas izmodat mozgatja meg. Minel tobbet hasznaljad oket!

Attol fugg mennyi ido lenne, hogy mennyire szorgalmas es kitarto leszel!!

2009. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vacsit sem kell elhagynod, ha 6 előtt eszed, és akkor az uzsonnát mondjuk 4-kor. A napi ötszöri étkezés meg extrán jó...
2009. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hétfő:

8.oo 1 piritos+ 2 szelet aszpikos pulykamell+1 dl narancslé

10.oo 1 protein turmix

12.oo 5 dkg rizst megfözünk.Fél csirkemellet kockára vágunk,pici so,bors.Pici vajban piritjuk a mellet,rá 1 szál ujhagymár karikázunk+ 3 db nagyobb csiperkegombát.Felöntjük 45 evőkanál vizzel,pici ételizesitőt adunk hozzá.Belekeverjük a fött rizst,fedő alatt összepiritjuk.Tetejére petrezselyem zöldet vágunk.

15.00 1 sz.hamlet+1 aktimel

18.00 1o dkg turot,1 dl joghurttal kikeverünk,belevágunk 1 db retket.

Kedd:

8.00 1 piritos+ 2 db fött tojás

10.oo 1 dl narancslé+ 1 fehérje csoki

12.00 1o dkg durum szélesmetéltet kifözünk.1 db nagyobb kalifornia paprikát falatnyi darabokra vágunk.Fél csirkemellet falatnyi szeletkékre vágunk.Pici olivaolajba rakok 1 g zuzott fokit,majd a husit,kb 2'-ig piritom.Rá so,bors,piospaprika,majd a paprika,és 1 teáskanál oregano.Felöntjük 1 dl paszirozott paradicsommal(konzerv,spar).5'-ig fözzük.Hus+tészta,tüzállo tálba teszem.Tetejére 5 dkg reszelt gouda sajt,pár perc a sütöben 250'-on.

15.oo 1 csésze málna

18.oo 3 szelet sárgadinnye+3 szelet olasz sonka

Szerda:

8.00 1 piritos+ 1 pár virsli + 1 dl narancslé

10.oo 1 banán

12.oo 5 dkg rizst kifözünk.Pici olaivaolajon piritok 1 pici vöröshagymát kockázva+ 1 szárzellert,majd fél kockára vágott csirkemellet+ 5 dkg reszelt sonkát.felöntöm 1o dkg hámozott darabolt paradicsom konzervvel,so,bors.Ragut rizszel tálalom.

15.oo 1 aktimel+2 db sárgabarack

18.oo fél fej saláta darabokra+ 1 db olajos hal,citromlé.

csütörtök:

8.oo 1 piritos + 1 ek turo+ 1 zöldpaprika

1o.oo 1 kávéscsésze mogyoro

12.oo 1 db foliában sült burgonya. Fél cs.mellet nagyobb falatnyira kockázom,so,bors.1 ek olivaolajban hirtelen megpiritom.2 gerezd fokhagymát héjastol hozzáadok+ fél citromot szeletelek héjastol+ 1 szál rozmaringot tépkedek(spar).Pár percig piritom.Felönötm fél dl huslevessel(kockábol)+ fél citrom levével.'o percig fözzük.

15.oo 1 alma

18.oo fél cs.mellet szeletek,gyros füszersoval izesitem,pici olaj+ 3 ek vizzel fedő alatt párolom+ 1 db kovászos uborka

Péntek:

8.oo 1 piritos+ kaviár+citromlé

1o.oo 1 aktimel+ 1 hamlet

12.oo 1 közepes zukkinit félbe vágok,belsejét kivájom.' kis fej v.hagyma kockára+ 1 g.zuzott foki+ 1 paradicsom apro kockára vágva, pici o.olajon piritjuk.Hozzáadunk fél cs.mellet darálva,1 tojást,oreganot,összeforgatjuk.A végén a zukkini belét is beletsszük.A husmasszát a zukkini hasába töltjük.Sütöben 200'-on 15 percig sütjük.

15.oo 2 db öszibarack

18.oo 1 mozarella sajt+ 1 nyers uborka

Szombat:

8.oo 1 piritos+ 2 sz.csirkemell sonka

1o.oo 1 nagy szelet birkasajt/piac/

12.oo 1 kisebb brokkolli rozsákra szedve+ 3 db ujrépa darabkákra,pici vizben megfözöm.Fél cs.mellet szeletelem,klopfolom,so,hirtelen kisütöm.Zöldséget tüzállo tálba teszem,rá a hust.Tetejére 1o dkg reszelt ementáli sajt.200'-on 1o percig sütöm

Vasárnap: KIMENŐ


tessék leírtam neked egy mintaétrendet, személyi edző vagyok.Ebben változatos ételek vannak, Fő az, hogy ha napi 5X-6X keveset eszel, meggyorsul az anyagcseréd, ezáltal fogyni fogsz!!!

2009. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
előző vagyok:természetesen a protein turmixot haggyd el, ez csak megszokásból került bel)
2009. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolso szemelyi edzo ez nagyon jo amit irtal! Mennyi sportot es milyet ajanlasz hozza?
2009. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az edző vagyok:)Minden másnap egy 45 perc intenzív edzés ehhez jön a bemelegítés+a nyújtás ami elengedhetetlen fontosságú.Aerob+kardió edzést ajánlom neki, de ha bemegy egy közeli fitness terembe, biztos segítenek neki.Csak ha írnak neki edzéstervet, figyeljen mert nagyon sok edző erősítőt ír, és az egyáltalán nem jó.

Ezenkívűl hétvégente nyugodtan eljárhatna úszni, ha jobb lesz az idő, esténként nagyokat bicajozni, de egy kiadós séta is megteszi.

Na és ha tud görkorizni, akkor az is jó:)


A kérdésedre visszatétve suobabicikli v futópad?Szerintem előszőr kezdj biciklizéssel, addig amíg le nem megy rólad, egy 10 kg, utána válts a futópadra, nehogy nagyon leterheld a térdeidet.


remélem, tudtam segíteni:)

2009. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, a személyi ezdőnek pedig különösen örültem, de az hogy bicikli vagy futópad, a futópadot elöbb azért nem mer megterheli az izületeket, hát nem tudom, mer én alapjába véve jó vagyok a sportban szoval sokáig birom, és a megterhelő feladatokat is birom, a tesi tanárom elmondta, hogy jó erős kondicióba vagyok, csak sajnos sokat eszem, amit nem szabadna. De a sporttal semmi problémám nem lenne.
2009. febr. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!