Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyásnak?

Hogyan kezdjek neki a fogyásnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,165/70 kg.Szeretnék leadni, 15 kg-ot.Nem szeretnék semmilyen tuti fogyás, meg 5 nap alatt 20kgos fogyokúrát csinálni.Arra gondoltam, hogy elkezdenék sportolni(ez kimaradt az egész életemből kiv a tesi órák),heti 2X mennék aerobikra.Ezenkívűl változtatnék az étkezésemen, de nem nagyon drasztikusan.Vagy ez akkor nem jó?Hogy kezdjek neki???Elég eleinte az ennyi sport?Mennyi idő alatt látszódna a változás?
2009. febr. 11. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is fejben kezdj hozzá. Nagyon ügyes vagy, hogy belátod, hogy az 5 nap alatt 20 kg, az nem gyerebe.:)) Én úgy voltam, hogy 54 kg-ról észrevétlenül lettem 90. Aztán egy testépítő barátom segített nekem lefogyni. Semmi ördöngősség nem volt benne. A módszerem: Kenyér, tészta, fehér rizs, általában krumpli, liszt, és az amiben a józan paraszti ész szerint is cukor van az tilos. Minden más jöhet. Ha nagyon hiányolod a kenyeret vagy a rizst, vagy pl a krumplit, akkor néha beiktathatsz teljes kiőrlésűt, barna rizst, vagy hajában főtt sült krumplit, de ezeket ne este egyed. Étolajat nyugodtan használhatod, persze nem ész nélkül, defölösleges megvenni az olívát, mert egyrészt drága, és ugyanolyan olaj, másrészt úgysem bírja a hőt, főzni sütni nem lehet vele. MOzgás: Én imádok bringázni, görkorizni, meg úszni, ezekre volt lehetőségem, én ezeket csináltam. Fontos, hogy heti háromszor szakíts rá időt, és az időtartam azért a 30 percet haladja meg, akkor indul be a zsírégetés.

Itt minden fontos infót megtalálsz:

[link]

Egyébként is nagyon érdekes és fontos dolgokat találsz ezen az oldalon, ami nemcsak testépítőknek hasznos.

2009. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Minden igaz csak az olajrésze nem.

Egyrészt a szűz oliva sokal egészségesebb,benne vannak a létfontosságú természetes vitaminok aminosavak a vegyi úton előállított finomított napraforgóolaj egy sz@r műanyag, másrészt az oliva a sütést is jobban bírja. 240 fokon ég, míg a finomított olaj 170 fokon.

2009. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nem bírja az olívaolaj a sütést. Olvassatok utána.
2009. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!