Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem eszik kenyérféléket,...

Aki nem eszik kenyérféléket, hogy lakik jól? Mivel?

Figyelt kérdés
Én nem lakom jól a puffasztott rizzsel se, a teljes kiőrlésű reggelivel se. Zöldség + csirkehús, ok... de fél óra múlva már olyan éhes vagyok. Mi a titka ennek a szénhidrát csökkentésnek?
2011. febr. 12. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Cukrokat, süteményeket, cukros üdítőket, vörös húsokat simán el bírtam hagyni már egy éve. De a kenyér.. vagy a kifli... az nem megy :((
2011. febr. 12. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, nekem 3 tk kenyér jól megpakolva zöldséggel, tojással, meg sovány felvágottal 3 óráig elég :)

aztán 100 g natúr zabpehely joghurtba keverve fahéjjal, édesítőszerrel és kókuszreszelékkel szintén nagyon laktat.

vacsira puffasztott rizsre zöldfűszerrel és joghurttal kevert túrókrém v. tojáskrém szintén eltelít, pedig csak 3-4 szeletet eszek belőle.

szintén vacsira kicsi olajban sült rántotta 3 tojásból bele hagyma, sonka, paprikával és paradicsommal köretnek is isteni.

aztán ebédre csirkemell pici olajon sütve jóól fűszerezve, vagy tespiben sütve sajtos-tejfölösen, hozzá mexikói zöldséget párolok szintén só-borssal, majorannával, néha egy kis cukormentes ketchup-ot is tolok rá... vagy joghurtban salátafűszereket keverek ki, és azzal öntöm le a húst + zöldséget

van, amikor halat eszem, pl. barnarizzsel, amit úgy főzök, hogy megy hozzá 2 kanál delikát

fűszerek megengedettek diéta alatt, és nem is lehet folyton ízetlen kajákat enni, mert akkor az ember előbb utóbb feladja. gyűjtsd össze, hogy miket ehetsz, és kombinálgatsd :) így sose unod meg ;)

2011. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húúú, ez remek!!!! Nagyon köszönöm a jó tippeket, nagyon hasznos voltál!:)
2011. febr. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!