Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámláló diéta alatt...

Kalóriaszámláló diéta alatt hogyan kell étkezni? Mármint mikor mennyi kalóriát kell fogyasztani? És mennyit kell egy nap bevinni, hogy sikeres legyen a diéta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mennyi kalóriát kell bevinned, függ a nemedtől, magasságodtól, súlyodtól, mozgástól...itt ki tudod számolni: www.orvosilexikon.hu

Ajánlatos elosztani napi 3-5 adagra. Meg sok folyadékot kell inni:)

Én is ezt csinálom, már fogytam 6 kg-t.

2010. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak. én is szépen fogyok tőle, és az utolsó kilók környékén járok. nem is vagyok éhes, mert napi 5x eszem.
2010. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idö alatt fogytatok ennyit?
2010. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.: én hetente kb. 0,75 kg-ot fogyok. mondjuk, én 5-6 kg felesleggel kezdtem.
2010. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2010. márc. 24. 15:03
 6/8 A kérdező kommentje:
És mit esztek? Én 6kg szeretnék fogyni, ami szülés után marad rajtam. Pl. kenyér, tészta, stb ilyeneket ti esztek?
2010. márc. 24. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent kell enni, kenyeret, tésztát is, csak ezekböl kevesebbet. Ha valamit letiltasz, akkor egyrészt hiányod lesz, másrészt egy idö után annyira fog hiányozni, hogy akkor jól bezabálsz belöle, ami sokkal rosszabb, mintha idönként eszel egy keveset.
2010. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok!

Hetente kb. 0.5 kg-t fogyok vele.

Azt eszem ebédre, amit a családnak főzök, csak kiszámolom a kalória értékeket. Ma pl. rakott brokkoli volt, beettem 300 grammot, így se volt 400 Kcal:) Reggel egy kakaó, délután egy zsemle. Én is a szülés utánit dolgozom le:)

2010. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!