Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsira: párizsi (csak két...

Vacsira: párizsi (csak két szelet), alma és sajt. Ez így jó? Nagyon kezdő vagyok, ajánljatok még légyszi szénhidrátmentes vacsikat!

Figyelt kérdés
Köszi :o)
2011. febr. 12. 20:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy alacsony szénhidrát tartalmút.
2011. febr. 12. 20:38
 2/10 anonim válasza:
100%
kenyeret nem is eszel hozzá?
2011. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom Neked, hogy nézz utána a kedvenc ételeidnek a neten, melyik milyen kalória- illetve szénhidráttartalmú. Mert hiába ajánlgatunk mi itt Neked étrendeket, az én meggyőződésem és egyben tapasztalatom, hogy csak úgy működhet eredményesen a fogyókúra, ha az ember azt eszi amit egyébként is szeret. Nekem például az vált be, hogy déleleőtt csak nyers zöldséget és gyümölcsöt eszem ( Idény és étvágy szerint mikor mit: karalábé, karfiol, sárgarépa, retek, alma, narancs, grape-fruit), ebédre: sovány túrót vagy sovány sajtot, csirkemellsonkát, vagy natúr csirkemellet sütve, ezeket mind magában. És akkor vacsorára azt amit szeretnék. A vacsora az nálam teljesen normális étkezés a családommal leülve ( akár töltött káposzta, akár rántott csirke,stb. persze egy normál adag, nem kell bepótolni a kalóirában azt amit egész nap megspóroltam. ) De én úgy gondolom, hogy a legtöbb fogyókúra azért bukik el, mert az ember lelkileg nem birja, hogy soha nem eheti azt amit szeret. Én ezzel a módszerrel egy fél év alatt fogytam 25 kg-ot. Mindenkinek csak ajánlani tudom. ( persze mellete naponta szobabiciklizem.)
2011. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kenyeret nem ettem hozzá, és este már nem is akarok.

Kedves második: nagyon ügyes vagy, gratulálok :o) Remélem, hogy én is találok valami sikeres megoldást :o)

Elsőként a vacsit szeretném visszafogni, mert az a gyengém. Én ebédre szoktam főtt ételt enni, de amit Te leírtál napközbeni étkezésre, az nekem jó lesz vacsira. Úgyhogy köszi :o)

2011. febr. 12. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Nem jó!


Csak fél almát javaslok, a másik felét meg holnap ebédre!

2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha nem eszel kenyeret legyengűlsz és nem fogod bírni az életet. Az alma meg a sajt csak kiegészítés, de ezekből nem lehet megélni.
2011. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a párizsi meg szemét, ha szalámit akarsz egyél vmi jobbat.
2011. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben nem ennek vacsira sajtot. Nagyon nagy a kaloriatartalma. Vacsira en gepsonkat, kefirt + zoldsegeket szoktam enni (pl 2 nagy paradicsom vagy jegcsapretek) kicsi a kaloriatartalmuk, laktatnak, sok bennuk a vitamin es asvanyi anyag.
2011. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én vacsira speciel rántottát eszem majdnem minden nap, sok sok friss zöldséggel mellé, és nagyon finom. érdemes kipróbálnod, bár én kenyér nélkül eszem. (kenyeret is csak tk-sat eszem, vagy rozskenyeret - ezeket is csak reggelire)

16/L

2011. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"A kérdező kommentje:

Kenyeret nem ettem hozzá, és este már nem is akarok."

Csak este nem szeretnék kenyeret enni.

Köszönöm szépen a válaszokat :o)

2011. febr. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!