Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek? Mai menüm 2db...

Mit ehetek? Mai menüm 2db banán 1 alma

Figyelt kérdés
Ma eddig ettem 2 db banánt és egy almát és natúr zöld teát ittam. De most rám tört a farkas éhség.. :( mit tegyek? Vagy mit egyek?
2011. szept. 27. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ez eddig nagyon kevés...
2011. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

te tényleg komolyan kérded, hogy mit tegyél? hát egyél de sürgősen! kinek használsz azzal, hogy alig eszel egy nap? mert a szervezetednek biztos nem. rövid időn belül úgy meg fog szívatni a hülyeségedért, hogy azt kívánod, bárcsak sose kezdtél volna ilyen "fogyókúrába"

meséljek a kimaradt menstruációról, a csomókban hulló hajról, a pattanásokról, a cserepes bőrről, a sárga körmökről, a büdös leheletről? ezeket mind elérheted a fantasztikus nemevészettel...

ha fogyni akarsz, legalább olvass utána, hogyan kell, ne éheztesd magad!

2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez kb. 230 kalória volt. Az alap kalória szükségletünk kb. 1022 kalória (fekve, semmit sem csinálva). Gondold át...
2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Andizsuzsi ***** válasza:
1200. De nincs nagy jelentősége
2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezném menünek!


Egyél pl. párolt zöldséget csirkemellel.

2011. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hu teljes mértékben igazad van.. :( Már annyi mindent kiprobáltam de nem megy a fogyás pedig igen csak le kénne fogynom egy pár kg. Olvastam én már olyan sok mindent, kinek mi vált be és hogyan. Sajnos nekem nincs pénzem drága gyógyszerekre kezelésekre. Eddig akárhova akárkinek írtam, étrend végett olyanokat küldtek vissza ami egy jól kereső embernek nem gond de nekem igen. Mit javasolnátok? Sportoltam is futottam semmit nem ért, de sajnos a térdem tönkre ment futni már nem tudok. Nagyon tanácstalan vagyok. Mindenki azt mondja minek akarok fogyni, de én nem tetszem magamnak és ennek az lett az eredménye, h mindenkit szembbnek és gyönyörűbbnek tartok mint saját magam és ez a párkapcsolatom vesztére is fog menni ha így folytatom... :(
2011. szept. 27. 15:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,mennyi a súlyod és a magasságod?
2011. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
165cm 72 kg
2011. szept. 27. 15:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Étrendel kapcsolatban,néhány dolog.Mivel fogyózol,nyilván kevesebb kaját kell venned.Számold ki mennyi jut egy héten kajára,és főzzél.Reggelire pl:Veszel 1 rozskenyret,kb 200ft,ami szerintem 3-4napra elég,felvágott szintén,gyümölcsöt fogyasztasz az oké.Egy kis natur joghurt40-50ft,túró250g kb200ft,stb.Ha anyagilag megterhelő nézd az akciós újságokat.
2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja és állíts össze étrendet,hogy mit szeretsz enni,ebédre azt eheted,csak mértékletesség a kulcsszó.Én egy héten egyszer vásárolok,összeszedem,hogy fogok főzni,miket fogok enni,inni.Kb 3-4000ft a plafon amit fizetni szoktam,és nem éhezem.
2011. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!