Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni? És milyen...

Így lehet fogyni? És milyen gyorsan? Mennyit?

Figyelt kérdés
Napi 20perc biciglizés,15-20perc séta közben néha futás,mindenből eszem csak kevesebbet.Ha a biciglizést nem tudom csinálni akkor torna,napi 25 felülés.mennyit fogyhatok ettől?Tornagyakorlatokat tudtok adni?bármilyen ötleteket elfogadok.
2009. febr. 11. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kevés. Én pl helyből csinálok ennyi, nem fogyókúra címén. Legalább fél órára kéne emelni az időtartamot, de inkább egy óra biciklizés/séta stb.
2009. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Kevés. Zsírégetés aerob mozgásokkal lehetséges, de csak az első fél óra után indul be, addig csak vércukrot bont a tested. Aerob mozgás tk az olyan tempójú kocogás, biciKlizés, úszás, aerobik, ahol nem fulladsz, nem lihegsz túlságosan, mert ha igen,a kkor kevesebb oxigén jut6 a testedbe, ami nélkül viszont nem ég a zsír- csak a szíved erősödik. (Ez a kardioedzés). Zsírégető edzésnél tehát SOKÁIG és AEROB gyakorlatokat végezz!

Felülésektől sosem fogsz fogyni.

Sétától sem, ha közben pár percet futsz is...

Nagyon-nagyon lassan, sétatempóban kezdd el a futást, és ne állj meg, ne sétálj közben! Ha olyan tempóban csinálod, legyen bármilyen lassú is, amitől nem fulladsz, fogyni fogsz. Mondom: nem a tempó számít, hanem az időtartam, és hogy a mozdulataid kocogásra hasonlítsanak.

2009. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!