Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára, ami...

Mit egyek vacsorára, ami fehérjedús és kalóriaszegény, ha koleszos vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs itt nagyon más lehetőség vacsorára, mint kenyér, és hozzá valami. Ezt szoktam "felegészségesíteni" sajttal (fehérje miatt), uborkával, paprikával, paradicsommal..


Főzni nincs nagyon lehetőség, esetleg gondoltam arra, hogy szerzek egy serpenyőt, és majd 2-3 naponta tojásrántottát vacsorázok (de az meg olajos...), kevés kenyérrel... Ez jó ötlet?


2011. febr. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

serpenyő helyett lábas, rántotta helyett főtt tojás :)

egyébként kenyér helyett a fentieket edd túróval, vagy hússal

2011. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, túró nem rossz ötlet, legtöbbször van is a hűtőben :)


Főtt tojást csak úgy nem igazán szeretem.. :)

2011. febr. 14. 22:04
 3/5 anonim válasza:

nem tudom miért nem írja soha senki a sima, egyszerű, zsírszegény párizsit?

én 2 hónapja nyomom, fogytam 15 kg-ot, igaz hogy nagy súlyból és nem tört meg még egyszer sem a lendület. egyszerűen annyi a nyitja a dolognak, hogy máshogy kell felfogni a kajálást, szemléletváltással elértem, hogy abszolút nem hoz lázba semmilyen kaja, egyszerű tankolásként gondolok az evésre. reggelire kis csésze tej műzlivel, ebédre főzelék párizsival, vacsorára párizsi kovászos uborkával. napközben egy alma vagy valami, de az ritkán jut eszembe. nem nagy cucc az egész, egyszerűen változtasd meg az étellel való kapcsolatodat.

ja és eszem rendes kaját is, ha van, csak keveset és egy falat kenyeret sem, a kenyeret uborkával helyettesítem, pár nap múlva eszedbe sem jut, hogy valamihez kenyér kéne.

2011. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én imádok enni, imádom az ízeket, nagyon szívesen eszek. Mondjuk az tény, hogy én kövér sem, vagyok (BMI-m a megfelelő tartományban van, de nyárra szeretnék megszabadulni 1-2 úszógumitól), meg szeretnék egészségesebben enni.
2011. febr. 17. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
14.24: elég rossz lehet... mi magyarok arról vagyunk híresek, hogy jókat főzünk és jókat eszünk :) szerintem megkéne tartani ezt a jó szokást, persze csak úgy, hogy ne hízzunk tőle :D gáz lehet leélni úgy egy életet, hogy semmi élvezeted nincs egy finom pizza (rántotthús, gombapaprikás, kinek mi) elfogyasztása közben :S
2011. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!