Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A túrós batyu fogyókúra alatt...

A túrós batyu fogyókúra alatt jó reggel?

Figyelt kérdés
Mert én nem leszek tőle éhes és eléggé laktat.Csak az a kérdésem lenne,hogy nagyon hízlal?
2011. febr. 14. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel fehér lisztből, zsírból, meg cukros túróból van, szerinted diétás? most komolyan...
2011. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha utána már csak "normális" kajákat eszel, akkor simán belefér. Szerintem úgy nem lehet tartósan lefogyni, ha bizonyos kajákat teljesen kiiktatsz az életedből. Én is úgy fogytam le szülés után, hogy ettem kakaós csigát meg csokit is (reggel vagy délelőtt), de a nap többi részében kis adagokat és diétás kajákat ettem, avlamint rendszeresen tornáztam/tornázok. Persze ha nagy súlyfelesleged van és hízékony típus vagy, akkor nem ajánlott a túrósbatyu.
2011. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
reggelire még elmegy,főleg,h a lelkednek tesz jót,mert úgy vettem ki,h szereted...de tényleg nem kellene,ha szigorú akarnál lenni magadhoz...ha a batyu után már salira,gyümire, vízre szorítkozol,nem árthat sokat...de nem használ az tuti.
2011. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én megkenném egy kis libazsírral még, vagy tolnék hozzá egy kis libatepertőt! Esetleg megcukrozhatnád, meg csorgathatnál rá egy kis mézet! Egy bögre cukros kakaó meg alap! Anélkül nincs túrósbatyu!

Ja, hogy fogyni akarsz? :D

2011. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!