Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy jo formaban levo nonek kb...

Egy jo formaban levo nonek kb mekkora a combkorfogata?

Figyelt kérdés

Furcsa kerdes, de viszonyitani szeretnek. Tudom, hogy elegge relativ, hogy kinek mekkora es mi szamit jo formanak, illetve vizualisan meg ugyanakkora comb is veknyabbnak, vastagabbnak tunhet ket eltero testalkatu, magassagu non.

Azert kerdezem, mert szules ota eleg sokat fogytam, a derekam es a csipom mar majdnem a regi, a hasam szinte lapos, de a regi nadragoktol meg tavol allok a combom miatt. Es fogalmam sincs, hogy akkor mekkora lehetett, tehat, hogy hany cm valaszt meg el a ruhataramtol. Baba elott kifejezetten vekony voltam (179 cm, 63 kg), de a combjaim inkabb atlagos vastagsaguak voltak, mert a sok futastol izmosak voltak.


2009. febr. 12. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 170cm 67kg voltam terhesség előtt. Terhes létem alatt 81kg lettem, főleg hasra és csípőre híztam. Január 18.-án szültem, akkor 71kg lettem. Másfél hete méreckedtem és ismét eredeti testsúlyomat birtoklom azaz 67kg vagyok, de a hasamon és a csípőmön van egy kis felesleg. Rám a 8. hónapig jók voltak a nadrágjaim, a felsőim a kerekedő pocakom miatt nem, azt hittem terhesség után jók lesznek rám, de mint kiderült a megnőtt melleim miatt nagyon szűkek. -.-" NEM DIÉTÁZOK, CSAK SZOPTATOK! :D
2009. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még én vagyok. Kérdésedre a válasz nemtom. Én elégedett vagyok a lábammal. :D
2009. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!