Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szétválasztó diéta. Nem a 90...

Szétválasztó diéta. Nem a 90 napos! (bár tudom, hogy az is szétválasztó)?

Figyelt kérdés
A sima testkontollos szétválasztást csinája-e valaki és milyen eredménnyel? Vajon lemegy a súly azzal is ugyanolyan jól, mint a 90 napossal? Mert úgy ugye kihagyható lenne a gyümölcsnap, ami elég nehéz sokaknak.
2011. febr. 15. 01:17
 1/2 anonim válasza:
A sima szétválasztósnak mondott diéta csak súlymegtartásra alkalmas, fogyáshoz tapasztalataim szerint szükséges a gyümölcsnap, esetleg néha a víznap is, na meg némi mozgás. Én jan. közepe óta 9 kg-ot fogytam (sajnos torna nélkül, de lassan azt is elkezdem), nézz körül a pszichowellness-konyha.blogspot.com -on. Az írója másfél év alatt 40 k-ot adott le, és ezt a súlyt 6 éve tartja, szóval nem a levegőbe beszél, amúgy én is ezt csinálom. Ő írja, hogy amikor elérte a kívánt súlyt, már csak az 1-1 étkezésen belüli szétválasztásra figyelt, de érdemes végigolvasni az írásait, lefektet néhány könnyen betartható alapszabályt, amit érdemes betartani. Amúgy a gyümölcsnap nem egyenlő az éhezéssel, én étkezésenként megeszem pl. 1 almát, 1 narancsot, 1 banánt, vagy kis marok banáncsipszet, néhány szem aszalt szilvát, időnként pár deka olajos magvat, mogyorót, diót, stb., vagy 2 almát lereszelek és mézes mákkal eszem, időnként 1 egész pomelo-t, pukkadásig jól lehet lakni velük, szóval szó sincs éhezésről, és így fogytam az 1 hónap alatt 9 kg-ot..:o) Sok sikert!
2011. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló! :)


Köszönöm szépen a hosszú és tartalmas válaszodat. Igen, ismerem jól a 90 napos diétát. Volt már vele sikerélményem, csak másfél hónap után feladtam. Mindig így járok. A kitartásommal van baj. Pedig nekem is elég sok leszaladt vele, kb. 10 kiló. :)

2011. febr. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!