Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiló minusz + feszes has,...

Kiló minusz + feszes has, comb de hogyan?

Figyelt kérdés

szeretnék 5 kilót leadni és a hadamról TELJESEN levinni a hájacskát plusz a combomat szeretném VÉKONYÍTANI!

173 cm és 59 kiló vagyok.

mit változtassak az étrendemben heti hányszor milyen edzés??


2011. febr. 15. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kórosan sovány szeretnél lenni?
2011. febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne kórosan sovány.172 cm és 59 kg vagyok én is,és van rajtam felesleg.

Most én is feszesíteni és egy kicsit fogyni szeretnék. Kihagyom az étrendemből a kenyeret és az édességeket. Nem eszem reggelit,ebédet suliban,vacsira pedig vmilyen salátát. Hetente 4x futok 30-35 percet,naponta végzek hasizom erősítő gyakorlatokat(YouTube-on találtam párat),hetente 2x Rubint Rékázom és mellette kosarazom.:D 3 hónapja ennyi mozgás és ilyen diéta mellett elég szépen lefogytam(53 kg-ra),csak karácsonykor visszajött pár plusz kiló a mozgás és a diéta elhanyagolása miatt.:S

Sok sikert!;)

2011. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM A MAGASSÁG/SÚLY A FONTOS, HANEM A TESTZSÍR SZÁZALÉK!!


Lehet egy ilyen (soványnak tűnő) nő is kövér (térfogatra, mert több a háj) és lehet egy nehezebb nő sokkal vékonyabb!!

2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!