Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves-es fogyókúra....

Káposztaleves-es fogyókúra. Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire vált be, és hogy hogyan készítettétek a levest. (leveskockás és paradicsompürés-mentes, ha lehet :P)
2009. febr. 12. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Anyukám kipróbálta, és le is fogyott vele tizenvalahány kilót. A gond csak az, hogy ezután a fogyi után is egyből visszajönnek a kilók.

Ezért azt gondolom, hogy indításnak nem rossz, de mellette érdemes elkezdeni sportolni, hogy ne jöjjenek vissza a leadott kilók.

2009. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A káposzta salaktalanít és segíti a zsíranyagcserét is.

koplalókúrának remek, és arra, hogy visszajöjjenek utána akilók. Fogyókúrázni - khm, azaz tartósan lefogyni még mindig egy kis logikával és nem csodaszerekkel lehet...

2009. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából nem akarok (túl sokat) fogyni, ha meg visszajön akkor ezvan, nekem elég lesz egy kis tisztításra is :)


Vkinek receptje?

2009. febr. 12. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A káposzta vizhajtó,szóval érdemes fogyasztani diéta és sport mellett,de önmagában 1 gramm zsirt se fogsz veszteni ettől,ezért jön vissza.Én néztem neked mindmegettén,de cska paradicsompüréset találtam!Ha beirod google-be kidob még párezer linket:-)
2009. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztítani szeretnél, akkor céklalé... Olyan cuccokat küld ki, ami már 5-10 éve bent tanyázik... Grrrr... Bio, gyógyszertári verzió, napi 2-3 dl-t kell meginni elosztva pár napon át.


Ha csak 2-3 kilót akarnál leadni, akkor ne vacsizz, reggel edd meg a napi szénhidrátodat és mozogj kétnaponta legalább egy órát aerob edzés képében. Leugrik -nekem lent is maradt.:)

Én vagyok az ésszel fogyjunk-ot hirdető hozzászólód.

2009. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4.válaszolónak

[link] ilyen céklalére gondolsz? és mellette milyen étkezés? (mondjuk ha tényleg tisztítani szeretnék.)

2009. febr. 12. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár ilyenre, igen. Pár napos méregtelenítő kúra így tavasz előtt jó ötlet. Fokozatosan csökkentsd a "nehéz" ételeket 2-3 napig, az utolsó napon főtt krumplit és almát egyél, répa nyersen is mehet. Reggel céklával indulsz- és kell egy óra, mire az első nap reggelén kikerülsz a klóról.:)

Itt rengeteget fog pucolni, később kevesebbet. Krumpli-répa-alma, natur joghurt és aprómagvak (ezek is súrolják tulképp a beleidet!) az étrend 2-3 napig, naponta elosztva 2 dl céklával, rengeteg, 2-4 l folyadékkal. A böjt utáni első napot ne pörkölttel kezdd.:) Sovány felvágottak jöhetnek.

Fontos!

Tovább ezt ne csináld, mert izomból fogsz leadni és a helyére rövidesen narancsbőr költözik.

Ezt elkerülendő szoktuk tanácsolni, hogy a fogyókúrában legyen sok fehérje és sport. (Nem csak a fogyás miatt).

Ez így egy leegyszerűsített elv és változat, de működik.

Cékláról azt kell tudni még, hogy erősen lúgosít- ez a húsevőknek nagyon fontos.

2009. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!