Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhet 10 kg-t...

Hogyan sikerülhet 10 kg-t fogynom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 164-165 cm és 57 kg. Novemberben ,éh 46 kg voltam, de szerelmi bánat miatt meghíztam :S (sok csokit ettem, és nem jártam futni)

Az a helyzet, hogy vissza szeretném kapni a súlyomat, de egyszerűen nincs akaraterőm. Két-három napig bírom, aztán megint degeszre eszem magamat. Tippek akaraterő erősítéséhez?


2011. febr. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég 5 kilót is fogynod. Kezdj el futni és ne egyél csokit.
2011. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

rakj ki egy képet a régi önmagadról a tükrödre :) és akárhányszor a konyha felé akarsz menni nézz rá,és már nem fogsz annyit enni mint először akartál..:)

én is ezt tettem,csak a hűtőre tettem a képet:)

2011. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Január óta 9 kg ment le nekem a kövi módszerrel: napi 3-szori étkezés (suli mellett nincs idő 5-6 szor), kenyeret a fogyókúra kezdete óta nem ettem, édesség minimalizálása, és általánosságban is odafigyelek mit eszek, sport (már amikor jó az idő akkor futok v. ugrókötelezek). Az tény, h. mivel egyetemista vagyok gyakran sörözök haverokkal, de ezt beleszámolom a napi kalóriamennyiségembe és ha sok megy le akkor olyan ételeket eszek utána amiben kevés a kalória (pl. főtt tojás fehérje). Szóval nagyjából ennyi, ja és KITARTÁS.
2011. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!