Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet addig 50-60 kg-ot...

Sikerülhet addig 50-60 kg-ot fogynom? Az életem a tét!

Figyelt kérdés

1,5 év múlva töltöm a 30. életévemet. Szeretnék addig lefogyni, amennyit csak lehet. Lehetséges? Hogyan? Adjatok tanácsokat, tippeket légyszi!

Előre is köszönöm!

120 kg-os nő


2011. jún. 4. 20:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
77%

ennyit nem biztos, h le tudsz adni, de ha 1.5 év alatt megszabadulsz 30-40kg-tól, már az is látványos, és sokkal jobban fogod magad érezni.


nos, a tésztát iktasd ki. pékárut minimalizáld, max reggel egyél.

főzelékek, gyümölcsök, sovány húsok. ezekkel jól laksz, de nem üli meg a gyomrodat.


kezdeti mozgásnak kizárólag a sétát ajánlom, jó minőségű futócipőben, normál tempóban.


aztán utána jöhet a bicikli.


milyen magas vagy? hogy sikerült ennyit hízni?

2011. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is agyban kell elhatároznod,hogy komolyan gondolod ezt hogy lefogysz.Mi volt az oka hogy 120 kg lettél? Betegség,vagy szeretsz enni? Először ezt mond meg aztán leirom a továbbiakat.

2011. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Ekkora meglevő és leadandó súly mellett szerintem keress egy olyan szakembert, aki nemcsak a szükséges étrend összeállításában segít, hanem a hozzá szükséges mozgás-terápiát is meghatározza. Nem mindegy hogyan fogsz hozzá. Ha el akarod kerülni, hogy egy esetleges hirtelen fogyás után beálljon egy libikóka-hatás, vagy ellenőrzés nélküli megerőltető testedzés miatt esetleges szívpanaszok stb.


Mindenképpen javasolnék szakembert.

2011. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Mindig is kövér voltam. Kiskoromban is. Túl sokat nem eszek, de semmit nem mozgok. Amit eszek azt inkább este. Talán ez lehet az egyik oka. Nagyon magam alatt vagyok, élni sincs kedvem már.

165 cm vagyok. A cukrom jó. Kicsit magas a vérnyomásom. Lúdtalpam van.

2011. jún. 4. 20:56
 5/54 anonim ***** válasza:

Persze,sikerülhet.

Venned kellene egy szobabringát,étrendet írni,három óránként enni és a szénhidrát-zsír bevitelen 2 hetente csökkenteni.

2011. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólok nagyjából jókat írtak.

Ami méh fontos, hogy mindenképpen kis célokat tűzz ki magad elé. pl minden hónapban lemegy legalább 1 kiló (de szerintem több is le fog).

Pékárú max reggelire, teljes kiőrlésű, vacsira fehérje, sali ilyesmi. (Azt a 6 után nem eszünk-dolgot felejtsd el, ha éjfélkor fekszel, ehetsz nyugodtan 6 után, de csak fehérjét.)

Sok-sok zöldség és gyümi. Tészta helyett zöldségköret.

Mozgás. De ekkora súlyfelesleggel sima sétával kezdd, és ehhez is szerezz be egy jó cipőt.

Az étkezéseddel nagy a baj, este nem szabad sokat enni, egyenletesen oszd el a nap során, estére már kevés maradjon, és az is fehérje legyen.

2011. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

A mozgás nagyon fontos! De szerintem még ne kezd szobabiciklivel, se futással, inkább sétával. 1 óra séta, minden nap legalább. És nem este enni sokat, hanem reggel! Napközben úgy is lemozgod ha kelsz-mész meg persze sportolsz is. Estére lájtosabb ételeket egyél, és minél többször egyél egy nap, de keveset! Az se baj ha 2 óránként eszel, de ilyen fél tányér leves, 1-2 óra múlva egy alma...és így tovább.

Megértem hogy mennyire nincs kedved élni, velem is pont ugyan ez volt. Nehéz lesz ezt végigcsinálnod, de ha belegondolsz, hogy egy év múlva kár 30-40 kg-ot is le tudsz majd adni, az azért nem rossz dolog, sőt!

Hajrá!!

2011. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Sokat segítettetek!

Várom még a javaslatokat, tippeket!

2011. jún. 5. 09:47
 9/54 anonim ***** válasza:
80%

Na, kaptál használhtó válaszoat.

Azt írtd, hogy semmit nem mozogsz. Hát akkor nyomás! Ma este már sétálj egy órát. NINCS KIFOGÁS!

2011. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

A legelső tanácsom: nem holnap kezdeni, hanem még ma. Már ma nem megenni ebéd után a desszertet (max kicsit az íze kedvéért), már ma elővenni egy szabadidőnadrágot és egy pólót és még ma elindulni sétálni. Ez a kulcsa: nem holnapra halasztani, hanem még ma nekiállni.

Ami másodszorra eszembe jutott: ekkora tömegből viszonylag gyorsan tudsz fogyni, ami további erőt fog adni a kitartáshoz. Jómagam voltam hajdanán 108 kg is (170 cm), és hidd el, nagyobb tömegből gyorsabban gurul le az első 20 kg, mint 65 kilóból az 5. Még ami lényeges: akkor se add fel, ha stagnálsz: ne felejtsd el, akkor is javul az állapotod, ha a mozgás ellenére sincs egy ideig fogyás. Kitartás, nagyon szorítok Neked, én is most kezdek bele egy életmódváltásba, mindkettőnknek sok erőt kívánok!

26/N

2011. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!