Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet jun.10-re 65...

Sikerülhet jun.10-re 65 kg-ból 58-ra fogynom?

Figyelt kérdés
A táplálkozásomon nem változtatam, visszont sportolok mindennap egy keveset.
2011. ápr. 28. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

és hogyan táplálkozol?

a jó forma elérése 70 %-ban a táplálkozáson és 30%-ban a sporton múlik...

inkább a táplálkozásodon változtass.

2011. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem kevesebbet egyél, és nem kell sokat sportolni. pl ha keresel valami 5 perces tornát a neten. én is arra tornáztam: Van 5 perced? Rubint Réka youtube-on rajta van remélem segítettem :) puszi
2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi, de tud valaki egy tornázos linket a youtuberól küldeni?
2011. ápr. 28. 19:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Első! Látod, ez megy itt! :D Leírod a tutit, és tökéletesen igazad is van. A kérdező nem azt a választ kapja amit előre kigondolt, ezért vár tovább. Majd jön egy Rubint Rékás válasz, és hopp, már örül is, hogy de jó, továbbra is zabálhat, és megkapta a válaszát is, hogy csak mozogni fog egy keveset :D Ennnnyi! :D

Csak akkor minek kérdez...

2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hogy öszinte legyek, kajálni nem kajálok sokat, és hogy ki is rubint réka azt sem tudom, csak egy tornázos video kéne
2011. ápr. 28. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező nem az a lényeg, hogy mennyit kajálsz, hanem, hogy mit, hányszor... stb. A kajáláson múlik minden. Azért van ennyi kövér ember, mert ezt nem hajlandó senki sem tudomásul venni.
2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=3alS4rTR-bQ Nézd meg ezt a videót (0:40-től). Ha ő egész évben képes volt arra, hogy rendesen kajált, alig szedett fel valami zsírt magára, és szinte minden nap futott, meg kondizott és úszott,akkor az nem létezik, hogy egy hónapig nem tudsz egy diétát végig csinálni, és elmenni futni/kocogni/biciklizni egy nap fél-egy órára... ha csak tized annyi akarat erő lenne benned mint abban az emberben volt, nem kéne itt hülyeségeket kérdezgetni, hanem esetleg utána is lehetne olvasni egy normális étrendnek és egy kardió/aerob edzésnek, meg elmennél futni, nem pedig egy hül.ye riba@nc fittness videójára kéne ugrálnod... a 2. válaszolónak meg külön gratulálok...
2011. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
amúgy az "én majd diéta nélkül lefogyok zsírból" meg a hasonló hülyeségeken mindig jókat röhögök. erre idéznék egy klasszikus mondást: "nehéz f@sz nélkül b@szni menni"
2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most teljesen eltértünk a kérdéstöl, és hogy tisztázuk, egészségesen étkezem, sportolok (futok, tornázok), és igenis van akarateröm, a videokat csak azért kértem hogy hátha tudnék valamit pluszba csinálni, én csak kiváncsi voltam hogy sikerülne egy jun. 10-ig lefogynom.
2011. ápr. 28. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonlót kérdeztem a napokban,kaptam normális válaszokat.Tanácsot nem tudok adni,de a válaszokkal talán tudok segiteni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..

2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!