Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor fogyizom szekrekedesem...

Amikor fogyizom szekrekedesem van, mit egyek, hogy legyen szekletem?

Figyelt kérdés
Valami praktika kellene, mert mar eleg kellemetlenul erzem magam, van hogy 5 napig is nem megyek a wc re.Mar ricinusoljat is probaltam,de nem voltam elajulva tole, aszalt szilvat is ettem , de attol sem volt rendesen . Tegnap Debridat tablettat vettem , de meg hatasat nem erzem (ket szemet vettem be)koszonok minden valaszt...
2009. febr. 13. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. igyál bőven minden nap min. 3 liter vizet

2. mindennap egyél reggelire egy nagy marék nyers gyümölcsöt! pl. alma!

3. minden főétkezéshez egyél 1 nagy tányér nyers salátát pl. a következő zöldekből: kínai kel, cékla, répa, petrezselyem, zeller szár/gyökér, karalábé, saláta, stb...

(erre már csak egy kis zöld fűszer, meg kis citrom leve kell és kész)


Valamint válaszd a teljes őrlésű kenyeret, a barnarizst, a kölest, hajdinát, árpát...

2009. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más a székrekedés, és más az, amikor olyan kevés élelmiszert viszel be, hogy nem ürül rendesen, pláne ha renyhe a bélmozgás is.

Ne ricinussal próbálkozz, hanem magas rosttartalmú ételekkel

És a sok folyadék is hasznos tanács

2009. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!