Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg segíti a fogyást, ha...

Tényleg segíti a fogyást, ha gyakrabban van székletem? Tehát gyorsabb az anyagcserém.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen! napi 3 alkalom a normális, egészséges!
2011. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. A hasmenéstől leszel kevesebb kiló max. ha minden kijön, de fogyni nem fogysz.

A gyorsabb anyagcsere nem feltétlenül jelenti azt, hogy többször mész wc-re.

Egyékbént az orvosok napi 1-et mondanak. (Ez nem jelenti azt, hogy a 2 naponta egy, vagy a naponta 2-3 kóros lenne.)

2011. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Napi 3 székelés normális?

Na ezt sem hallottam még.

Viszont ha ezt hashajtóval akarod elérni, azzal baromira vigyázz, mert a f.sás kiszárítja a szervezetet.

2011. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 °:Amigo:° ***** válasza:

A zsírt nem szarod ki !

Az anyagcsere azt jelenti, hogy az elraktározott tápanyagokból energia (mozgási-, vagy hő-) képződik, tehát a szénhidrát és a zsírsavak szó szerint elégnek, aminek melléktermékei a légzési láncon keresztül távoznak.

Ha valaki túl gyakran gittel, az az elégtelen emésztésre is utalhat.

Napi 1-2, ahogy jólesik :-)))

2011. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hashajtót szedek, hanem fogyiteát iszok...
2011. máj. 27. 11:45
 6/13 anonim válasza:

Amitől tuti lesz székleted, sőt kitakarít rendesen és nem gyógyszer hanem természetes:

Éhgyomorra megiszol egy ültőhelyben 1 l 100 %-os almalevet, és utána se eszel semmit, lefekszel vízszintbe, legkésőbb 2-3 órán belül teljesen kitakarít. Én a Chappy-t szoktam venni az a legolcsóbb. Vagy az Aldis 100 % vegyest.

2011. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
énis iszok szűzteát és szerintem jó mert nem tudok olyan keveset enni hogy ne menjek el egy nap legalább egyszer wcre... egyébként a hashajtózás (ami a vékonybélben már hat) is fogyást eredményez, meg a felszívódási zavar is csak egészségtelen szóval működik, de nem jó.
2011. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Napi 3 nagydolog egészséges? :O én akkor megyek 3x amikor gyomorrontásom van... am persze h fogysz hiszen a székletnek is van bizonyos súlya xD
2011. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
igen, a napi többszöri egészséges!! általába annyiszor kellene székletnek lennie, ahányszor étkezünk egy nap.. és akkor nem lennének elhízottak. amúgy igen, egészséges! nekem annyi van, vékony vagyok, egészséges, nem iszom semmilyen teát, nem szedek hashajtót, semmit!
2011. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lenmagot eszek, ebben is segít, de még rengeteg jótékony hatása is van.
2011. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!