Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havonta 1x-2x lehet enni...

Havonta 1x-2x lehet enni édességeket?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudom teljesen kiiktatni az étrendemből a csokit meg az édességeket, néha nagyon megkívánom.Tegnap is így voltam vele.Egy ideig simán ment a fogyókúra, nem vágyakoztam az édesség után, fogytam is, de tegnap sajnos muszáj volt ennem sütit.(jól megbántam, habár mozogtam is egy csomót, de akkor is..)Ma újra folytatom a fogyókúrám, és már nincs hiányérzetem, de szerintem pár hét, és megint meg fogom kívánni az édességet.Ettől még ugyanúgy fogyok, vagy most leállt a fogyás?
2011. febr. 21. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell teljesen kiikatatni az édességet. sőt. én hetente egyszer eszek egy kis szelet sütit vagy egy kis étcsokit. készíthetsz te magad is édességet kevésbé hízlaló összetevőkből. pl cukor helyett édesítő, fehérliszt helyett zabpehely, vagy rozsliszt. tejcsoki helyett 85% étcsoki. bolti joghurt helyett natúrjoghurt édesítővel és friss gyümölccsel..

ha hetente 4x 1 órát edzel , és figyelsz az étkezésre néha belefér egy kis édesség. persze nem este és nem minden nap.

2011. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet!

Sőt, kell is! :D

2011. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hét végi ebédhez (pl. vasárnap) vagy ünnepeken, mint a húsvét, névnap.Vagy ezeken kívül is, egyszer-egyszer.(mondjuk havonta egyszer, az ünnepeken túl)


Hétköznap ritkán. De nem kell hoyg lelkifurdalással egyél, az nem egészséges. A lényeg, hogy ne egyél gyakran, hétköznap.Néha lehet.Néha!

Ha mégis megkívánod, egyél egy kocska étcsokit, lassan, vagy gyümölcsöt!

2011. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha a kis édesség benne van a fogyókúrában alapból, így biztos nem lesz az, hogy a sok elvonástól egyszer csak kirámolod a hűtőt, vagy befalsz egy tábla csokit:) a fogyókúra esetében a legfontosabb dolog a MÉRTÉK és a MOZGÁS:)
2011. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baromság amikor az emberek lelkiismeret furdalást kapnak egy szelet sütitől. basszus, az élet nem erről szól!


Én is leadtam 10 kilót és ettem mindent, csak mértékkel. Meg hát mozogni kell!


Én lazán muffint reggeliztem. teljes kiőrlésűt. Cukorral. Na és? De reggel ettem, és egész nap lemozogtam. Ennyi.


Amúgy édesség a gyümölcs is, a joghurt is, mégsem kell eret vágnod magadon ha megeszel egyet.


Végül is szerintem tökmindegy h pörköltöt eszel nokedlivel vagy egy darab sütit. kalória ígyis úgyis. A hangsúly mennyiségen van, és nem mindegy melyik napszakban eszed.


Bűnözni reggel kell. :P

2011. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jól mondja az előző, nekem volt olyan hetem, amikor szinte minden nap bűnöztem, de mindig csak reggel, vagy délelőtt. (igen, péksütit, vagy csokit, néha csipszet is) és fogytam, 6 hét alatt 5 kg-t :)
2011. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megkínál a nagynénid délután egy sütivel, meg kell enni. Az a lényeg, hogy hét végére ne jöjjön ki több megevett kaja, mint amennyire szükséged van.

A süti ennivaló, és nem méreg. Sütit is kell enni! Csak nem azon kell élni!

Hazudni, lopni, csalni: ez bűn! Enni szükséglet és élvezet.

2011. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Tudod én is így voltam vele.. kedves gyors anyagcseréjű barátnőm minden hétfőn hozta a cukros, egészségtelen, de annál finomabbnak tűnő édességeit :D És én csak szenvedtem mellette :S Már idegesített a helyzet nagyon, hogy én szenvedek itt a fehérjékkel meg mindennel, nem is eszek édességet, ő meg szinte az orrom alá tolja ezeket. Nagyon megkívántam az édességet, pár napig délelőttönként péksüteményt ettem (rendes lisztes, cukrosakat, nem apróztam el:D) Holott előtte több mint egy hónapig SEMMI ilyesmit nem ettem. Persze nagyon megbántam, nem híztam ugyan de sokkal több pattanásom lett :(:(:( Szörnyű volt..

De szerencsére kipróbáltam egy receptet, és azt hiszem ez számomra a megváltás :D Zabkorpás-kakaós muffin:)

Ha gondolod leírom a receptet, nem kell tőle tartani, nagyon fincsi kakaós, ha iszol utána rá vizet, 2 darab teljesen ellaktat :D És én imádom *-* Azóta nem is kívánom a többi édességet, plusz ez még az arcomnak sem árt ;)

2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!