Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem?

Hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés
165 cm 14 éves lány vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi lenne számomra az ideális testsúly??? Több értéket is hallottam már, de nem tudom, hogy valóban mi lenne... A mostani testsúlyomból szerintem mindenképp kéne leadnom mert 65 kg vagyok. Kérlek segítsetek! (esetleg ha tudnátok ajánlani valami diétát ami egy 14 éves lánynak sem lenne egészségtelen at megköszönném!! :) )Előre is köszönöm!
2011. febr. 21. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
maximum 50 kg-nak kéne lenned.
2011. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
55-58kg
2011. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Maximum 50... Első, te Etiópiából érkeztél?


Amúgy a testtömegindex 19-25 között normális, a Tied pedig 23,88 ami benne van a normál tartományban.


Ha úgy érzed, hogy van rajtad, akkor adj le kb 5 kg-ot, ennél többet nem hiszem, hogy kéne, mivel fejlődésben vagy, még nem alakult ki minden.

Ha zavar, sportolj!

Evéssel kapcs. meg hagyd el a műkajákat, gyorséttermi cuccokat, és egyél kevesebb édességet, fehér lisztet mérsékeld, meg cukortartalmú italokat ne nagyon fogyassz.

Kb ennyi.

2011. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fú, én is 14 éves vagyok, 165 cm, és csak 1 kg-val több nálad, szóval 66 kg. [pontosabban 66.2]

Az én álomsúlyom az 53 kg, és én eddig 8 kg-t fogytam. :)

Én azt csinálom, hogy napi olyan 1200-1300 kcal körül eszem [bár van mikor kevesebbet, és van mikor picit többet], édességet nagyon ritkán eszem, és nasikat is, este pedig már nem eszek nehéz dolgokat, csak könnyűeket.

2011. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne jöjjetek már ezzel a hülye testtömegindexszel! Sokan 23 -as értékkel már egy kövér disznónak néznek ki!


Én 166 cm vagyok és 54 kilóval van rajtam zsír! Normál csontozattal!

Kérdező! Ha nem vagy különösen erős csontú+ vagy izmos, akkor az ideális 52-57kg között. Se több, se kevesebb!

2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Csak viszonyításképp írtam.

Azt bezzeg Te sem írtad oda, hogy valaki meg 26-os értékkel sem kövér, mert izmos, pedig akkor ez is lehetne.

Nem látjuk, milyen a csontozata...

2011. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, ha valaki úgy néz ki mint Rubint Réka, szerintem nem itt kérdezgeti h mennyi az ideális súlya...írta a kérdező is, h volna mit leadnia!
2011. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

normáll csontozatom van. Igen, valóban nem vagyok Rubint Réka.. :) Annyi, hogy sokat táncolok ezért a vádlim meg a felkarom széép (de tényleg!) :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. febr. 26. 12:55
 9/9 anonim válasza:
hali!Én 11 éves vok és 44 kg!Szerintetek ez jó?Amúgy 160cm magas vok!Ez így jó szerintetek?Mert a ha 165cm vagy,akkor a 65 kiló már sok!Mindig lenetebb legyél mint a magasságod,két utolsó számja!Ha 170 cm vagy,persze felnőttnél nem gond ha 70 kg,de gyerekeknek,sportolni kell,és nem diétázni!Ne vond meg magaddól az ételet,de sportolj sokat!Ha éhes vagy,egyél,senki nem fog rádszólni!Ha mégis,az az ő bajuk!Én elég magas,és látszólag vékony,de izmos vagyok!De sok ducibb gyereknek azt üzenem,hogy cóla helyett vizet igyál,colát csak ritkán,mert most könnyebb leadni,mintkésőbb,fánk helyett egyél reggelire piritóst,meg ilyesmit,és ritkán egyél ilyen sütiket!Minden nap lehet édességet enni,de nem főéteknek!És tv helyett menj le pár barátoddal futni,vagy otthon is tornázhatsz!Írd be szüneteken,és nyáron is a napirendedet!Rossz vagy tesiből?És akkor?Én se voltam valami fényes,de annyit edzettem,hogy bizony,én lettem a legjobb!És nem szabad elkeseredni,csak azért mert egy bunkó kövérnek mondd!Ez a legrosszabb,feladni nem szabad,kisebb koromban én sem voltam egy csonti,de kövér sem persze!De most nagyon vékony vagyok!Ha valaki kicsúfol,tojd le,utána bbahagyja!Inkább tornézz,és egészségesebben étkezz!És utána te nevethetsz!Hidd el megéri!Ha kérdésd van írj!
2011. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!