Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történhet azzal az emberrel...

Mi történhet azzal az emberrel, aki éveken át naponta csak egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszik?

Figyelt kérdés

Ezt valami felvágottal szokta enni. Egyébként ez mellett szed vitamint és minden nap tornázik.

Egyszer már kimutatták, hogy nagyon vérszegény, de őt ez nem nagyon zavarja.

Egyébként hölgyről van szó.

Hosszabb távon lehet ennek valami következménye?


2011. febr. 22. 06:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elhízik
2011. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet. Az az illető feltételezem Te vagy. A vérszegénységed még engem is megrémít, ugyanis nem egy olyan dolog, mint egy anyajegy, ami csak úgy van de nem zavar senkit. A vérszegénységgel kell valamit kezdeni mert nem lesz hosszú az egészséged, ha csak egy szelet kenyeret eszel. Nem is értem, hogy nem leszel éhes? Egyértelműen hamar le fogsz fogyni, de nagyon durván. A vitamint NEM ELÉG mindenféle kapszulából és tablettából kapni, ugyanis egyik tabletta sem fedezi egy ember napi 100%-os vitamin-és ásványi-anyagellátását. Ahhoz egy durva méretű kapszulát kéne lenyelni, amibe minden második ember belehalna, mert nem megy le a torkán.


nagyon fontos hogy rendesen egyél, mert most lehet, hogy elégnek látod ezt az egy szelet kenyeret, de nem véletlenül van a Földön annyi millió étel. A kenyér, lehet, hogy teljes kiőrlésű, de nem ad elég tápanyagot. Egy ember átlagos napi tápanyagbevitelének 2200 Kcal körül kell lennie, hogyha valaki fogyózik, akkor is MAXIMUM 1200-1500 Kcal között lehet! Nem leszel egyáltalán kövér, ha rendesen eszed ezt a 2200 Kcal-t, ugyanis a szumósok ennek a tízszeresét, 20.000 Kcal körüli tápanyagot esznek minden nap.


Ha kicsit is akarsz rendes, egészséges életet élni, akkor EGYÉL!!! Millió és egy zöldségféle van, amit ehetsz, és nem hizlal, de muszáj leszel valahonnan fehérjét is kinyerni, pl. fehér húsú csirkemellből vagy egy-egy párolt halból. Annyi tápanyag, amit most bejuttatsz, nagyon durván kevés, és halál közeli állapothoz juthatsz, és a vérszegénységeddel együtt nem biztos, hogy megúsznád. Egyáltalán nem vicc az evés, nem véletlenül van kitalálva az, hogy mire van szüksége a testednek. Pláne, ha fejlődésben vagy, azaz tizenéves korodban vagy...

2011. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sógornőm az!!!! Én képtelen vagyok koplalni, nem az én stílusom.
2011. febr. 22. 07:41
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

1. Az elsö hülyeséget ir, hogy lehetne elhiznoi EGY szelet kenyértöl?

2. Ha ezt tartósan csinálja, akkor idövel vagy hiánybetegségekeben (vashiány, skorbut, fehérjehiány) megbetegszik és idövel belehal, vagy még elöbb éhenhal.

3. Ez szerintem kimeriti az aorexia fogalmát.

4. Ez ellen nem tudsz semmit sem csinálni, mivel felnött embert nem vihesz orvoshoz.

2011. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kimeriti a szervezete vitaminhaztartasat. Tehat most mar verszegeny, de itt mar jonni fognak a kulonfele beteg tunetek is kiserokent, jelezve a szervezetnek a vitaminhianyt.

Aztan jonnek a tobbi tunetek, mint vitaminhianynak a jelzese, tehat kifog merulni a szervezete.

2011. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha évek óta ezt csinálná már meghalt volna
2011. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Évekig csinálta, aztán terhes lett abbahagyta, de most újra el akarja kezdeni.
2011. febr. 22. 08:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Sőt azt mondja, amíg ezt csinálta soha nem volt semmi baja, most meg állandóan beteg, úgy,hogy újra elkezdi.
2011. febr. 22. 08:25
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Az a gond, hogy ilyenkor ellustulnak a belek. Hiába hasznosítja jól az 1 szelet kenyeret, ha nincs, ami rendszeresen átmozgatja a beleit. Jó lenne, ha sokkal több rostot fogyasztana és húst, erre figyeljen. A vitaminok egy része vízben, más része zsírban oldódik jól. Emiatt is fontos lenne, hogy változatosabban táplálkozzon, mert hiába szed akármit, ha nem tudja a szervezete hasznosítani. A vérszegénység meg igenis zavarja.

Amúgy ne nagyon oltsd, mert ő érzi jobban, hogy mi tesz neki jót. Ha mozgásszegény életmódot él, akkor nincs szüksége annyi energiára, mint másnak.

2011. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem eszik? Főtt étel, semmi? Elképzelhetetlen, hogy valaki évekig napi 1 szelet kenyeren éljen, ha csak ennyit mond, akkor valószínűleg nem kerek az igazság, mert már tényleg nem élne. A legszörnyűbb azon kívül, hogy saját magát tönkreteszi, hogy a környezete annyit vonhat csak le, hogy de jól lefogyott a Julcsi, hogy csinálta? Egy szelet kenyér naponta? Oké, akkor én is.. aztán szépen mások is mennek eme szuper ötlet után. Nem ártana megismerkednie az ételekkel, mit miért eszünk alapon.
2011. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!