Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni a hasambol,...

Vajas Evelin kérdése:

Leszeretnék fogyni a hasambol, mellemből, és a karombol! Hogyan tehetem ezt meg, hogy gyorsan lefoggyak, de közben ne a legdrágább ételeket kelljen fogyasztanom? Azt szeretném, ha a fenekem és a combom megmaradna!

Figyelt kérdés
És a nagy bicepsztől hogyan szabadulhatok meg? Az nem zsír rajta!
2011. febr. 24. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell drága diétákat követni,csupán csak a mértékletességre és az ésszerűségre kell törekedni!

Hanyagolni kell túl zsíros és túl cukros ételek fogyasztását,nagyon fontos hogy próbálj meg egy rendszert felállítani és minden nap ugyan abban az időben táplálkozni.

A legjobb a napi 5 étkezés, de a vacsora nem lehet később este 18:00-óránál.


Az étrendedet próbáld meg úgy meghatározni hogy egy napra vetítve színes és változatos legyen.

Pl.: reggeli: 1 csésze natúr műzli, 2,5 dl 1,5% tej, 1 narancs

tízórai: fél szelet rozskenyér 2 kocka sajt 1 paprika vagy paradicsom

ebéd: párolt csirkemell, vajban párolt vegyes zöldség körettel

uzsonna: 1-2 alma, 1 pohár natúr kefirrel

vacsora: 1-2 főtt tojás, nyers vegyes salátával


Kb. ez a javaslatom,a fogyasztani kívánt testrészekre pedig hatékony kardió ill. aerobik edzéseket javaslok.

2011. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sportolj.

Az úszás erősíti a karod, vállad, mellkasod, ezeket durván kiszélesíti ha sokáig, sokat csinálod, és mindenhonnan farag le.


Intenzív harcművészet(pl karate, nekem ez a tuti megoldás) kierősít mindenhol, de nem tesz monstrummá, különösen a váll-kar és a fenék-comb-láb területen izmosít, a teljes törzset átmozgatja, de a kiegészítő edzések, amiket még a foglalkozásokon végzel: összerántás és a többi a hasad pillanatok alatt eltűnteti.

2011. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs célzott zsírégetés.

gondolom nő vagy, tehát a bicepszed sem az izomtól lehet nagy, hanem a zsírtól, attól és minden más felesleges zsírtól diétával tudsz megszabadulni.

2011. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én ugy próbáltam meg fogyni, hogy nem ettem egy nap csak 3x és, 6 után nem ettem, felüléseket csináltam minden nap kb 30 at, és minden este futok kb 1 km t.

ez elég??? vagy jó??? vagy talán még több kell???

2011. febr. 25. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így szar... Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__15..


Itt leírtam, a ribanca leszarta, de remélem te értékeled majd.


Ja és a felülések semmit nem érnek. Menj le edzőterembe, kérd személyi edző segítségét.

2011. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!