Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Colonix program tényleg...

A Colonix program tényleg hatásos? Van itt olyan aki próbálta már?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen!!!tényleg szuper!én csak 1 hónapos kúrát csináltam de most akarok egy 3 hónaposat,mert annyira jót tett a szervezetemnek.totál kitisztítja az összes szervet,energikusabb voltam,sokkal kevesebb kávét ittam ami nálam nagyon nagy szó.amíg csináltam a programot,még a tejtermékekre sem voltam érzékeny(pedig az vok).sztem a Colonix tényleg azt nyújtja amit ígér.
2011. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nem okozott semmiféle válozást, 1 hónap alatt.
2011. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a Colonix program?
2011. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én végigcsináltam a 3 hónapot, egyedül a tablettát utáltam, mert rossz íze-szaga van, és lenyelés után is éreztem. Igazából nem sok változást tapasztaltam, de rendszeres volt a székletem, és jól aludtam a teától. Igazából beteg sem voltam, és kövér sem, lehet hogy azért nem tapasztaltam azt, amit az első válaszoló írt...

A Celladammal kúpkúra után viszont sokkal energetikusabb lettem, pedig rákos sem vagyok.

43/L

2011. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!