Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban keveset ennék? Segits.

Valóban keveset ennék? Segits.

Figyelt kérdés

Már mindenki szól,hogy egyek többet mert ez beteges. De szerintem abszolut nem.

ma ettem reggel egy szelet teljes kiörlésü kenyeret, délben zöldség ragut két szelet hússal és pár szem mandarint. pluss 2 órát edzek mindennap. De van,hogy csak 3 szelet teljes kiörlésü kenyeret eszek...vagy,hogy joghurt reggelire ( natur ) és akkor ebédre valami főzelék. Nem vagyok éhes,és szerintem ez nem beteges.szerinted ?


2011. febr. 24. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mit ettél vacsorára. Ha nem vacsorázol, akkor ez tényleg beteges.
2011. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez beteges....
2011. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vacsorázok csak reggeli,ebéd esetleg mandarin vagy valami gyümi :)
2011. febr. 24. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kevés, nagyon is. Ebből még bajod lehet később.
2011. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
napi 5x kéne étkezni
2011. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De én nem érzek éhséget.
2011. febr. 24. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel éhséget, akkor ne egyél. Van egy ismerősöm aki napi szinten leteker 100km-t és eszik két kiflit meg egy joghurtot. Ha majd nem lesz elég akkor meg egyél többet!
2011. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 24. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
ugyan már. te is tudod hogy azért nem eszel mert betegesen vékony akarsz lenni. különben nem itt a fogyókúrarovatban kérdezgetnél. igen keveset eszel és az a baj, hogy majd egyszer szépen "megjön" az étvágyad, és nem lesz időd a meló esteleg család mellett napi 2 órát edzeni és akkor ott leszel 30 évesen 15-20 kiló túlsúllyal. inkább rendesen kéne enni mellé egy kis sport de azt egész életen át. az a baj ezekkel a szélsőséges dolgokkal hogy ezeknek mindig megvan a böjtje.
2011. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide a fogyókúra rovatba mert hát most hova írjam ? szexualitás ? :) És nem nem vagyok éhes, ha az lennék akkor többet ennék...csk több egészségest.
2011. febr. 24. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!