Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A C vitamintól tényleg kevésbé...

A C vitamintól tényleg kevésbé kívánja az ember az édességet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:28
 1/5 anonim válasza:
Ha a süteményeidet és édességeidet gabona, vagy gyümölcs sziruppal édesíted, ehetsz annyit, amennyi beléd fér. Van receptes könyv hozzá. A címe: Szabadon nassolhat. Ha érdekel, küld emilt.
2011. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hónapja szedek minden nap C-vitamint...ugyanúgy bármikor betudok tolni egy csokit:S

pedig de jó is lenne

2011. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a krómot tudtam, de nem úgy, hogy szedjél krómot, és akkor nem kívánod az édeset, hanem úgy, hogy ha szokatlanul édességhiányod van, az utalhat krómhiányra.


Sajnos a cukor is függőséget okoz, keress rá a cukorfüggőségre a neten. Ez esetben mindegy, milyen vitaminnal tömöd magad, a vércukorszint-ingadozás számít.

2011. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is csak vhol olvastam, h a C vitamin szedése következtében az ember nem kívánja annyira az édeset... Mennyivel egyszerűbb lenne, ha tényleg hatásos lenne! :)
2011. márc. 4. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéntől függ. Legalább is én amikor elkezdek szedni valamilyen C-vitamin készítményt akkor mindig megnő az étvágyam. Ezért nem is szedek ilyeneket, de nem is vagyok soha beteg =).
2011. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!