Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves vagyok 170 centi és...

16éves vagyok 170 centi és majdcsak 70kiló. Ez kicsit sok. Ha elhagyom a kenyeret és az édességet, az önmagában már sokat jelent?

Figyelt kérdés
Persze elkezdeek edzeni is, meg igyekszem egy megszabott diétát (nem fogyókúrát!) követni. De kíváncis lennék hogy a kenyér, az édesség és cukros italok elhagyása már jelent e valamit??
2009. febr. 16. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Önmagában ez is jelent valamit. Csak onnan tudom, hogy nekem jelentett. Én is 70 kg voltam és 172 cm vagyok. Bár 10 évvel idősebb nálad, de ez most nem lényeg.

Nem ettem pékárut, egyáltalán semmilyet. Az édességet teljesen kihagytam, erre nagyon figyeltem.

Ezenkívül én még tettem kicsit a cél érdekében, bár túlzásba nem vittem. Mindenhova gyalog mentem, vagy biciklivel. Mivel én nyáron fogyóztam, így a barátnőimmel hosszabb biciklizésre is volt lehetőség. A fogyás lassú volt, de nem is szedtem vissza a kilókat. 8 kg-mot fogytam 4-5 hónap alatt. A ruhaméretem 2 számmal csökkent! Sok sikert és kitartást kívánok hozzá, sikerülni is fog, ha nagyon akarod!

2009. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm szépen a bíztatást! És gratulálok a fogyásodhoz!

Ez egyáltalán nem lassú.. 4-5 hónap alatt 8 kiló?:) széép... :)

Én egyszer alig1 hónap alatt adtam le 5kilót edzéssel, bár akkor állni alig bírtam.. igen ezt is ésszel kellene:)

2009. febr. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!