Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyasztott hasábburgonya...

Fagyasztott hasábburgonya grillben elkészítve vagy fehér kenyeres szendvics?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb fogyási cél szempontjából, kalóriát tápértékét tekintve
2011. febr. 27. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
a mennyiségektől függ, de akkor inkább a krumpli, mert annak magasabb a GI-je mint a kenyérnek
2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha magasabb a GI-je, akkor jobban hízlal. Mindkettő a legrosszabb választás fogyási cél szempontjából... De most tényleg, ha fogyni akarsz akkor miért ilyen vackokat eszel? Nem az a cél, hogy kevés vackot egyél, hanem hogy inkább normál mennyiségű RENDES ételt.
2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogyókúra alatt egyik sem!


A krumplihoz csak annyit fűznék hozzá, hogy érdemes elolvasni az összetevőket. A fagyasztott krumplik legtöbbjében még fruktóz-glükóz szirup is van, hétköznapi nevén CUKOR.


Monjduk eleve nem értem a kérdést... Miért 2 olyan kaja közül kell választani, amelyek szigorúan kerülendők, ha valaki fogyni akar?

2011. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ka kívánod a krumplit egyél főtt krumplit, vagy ha chipsre vágysz vágj fel egy közepes méretű krumplit vékony szeletekre tedd rá alufóliára és tedd be a sütőbe zsiradék nélkül kb 20 perc alatt ropogósra sül, ne ketchuppal edd, hanem ha megtudod oldani akkor paradicsomot paszírozd át, fűszerezd kedvedre és már kész is chips
2011. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: alacsonyabbat akartam írni :)
2011. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan megeheted mindkettőt is akár ;) lényeg, hogy mozogj annyit, hogy kalóriadeficitben legyél...lehet lepontozni krumlimumus, meg fehérkenyér mumus hívők ;)
2011. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

semmi gond a krumplival, nagyon egészséges... főzve, zsír nélkül

a sült krumpli iszonyú sok olajat szív be + mint mondtam, a fagyasztottban még cukor is van, gondolom, belátod, hogy ez - rendszeresen - nem kompatibilis a fogyókúrával


én is imádom a sült krumplit, de nem eszem szemetet, veszem a fáradtságot, meghámozom a krumplit, feldarabolom, és minimális olajjal sütöm (1 kg krumpli = 2 ek olaj) - és nem napi szinten mindezt

2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Krumplit én sem zsiradékban tocsogva szoktam, hanem leginkább hámozatlanul 4-8 felé vágom és mikrózom puhulásig
2011. febr. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!