Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido után fog látszani...

Mennyi ido után fog látszani az eredmény? Vagy egyáltalán így lehet fogyni?

Figyelt kérdés

naponta gyurok lábra,hasra.(eleg sokat)

szertem a labdajátékokat, és amiko tehetem játszom is.

naponta negyed órat hullahopp karikazok.

kutyával játszok.(kergetem-futok)

nem eszek sokat.(mondjuk néha igen)

most akarok elkzedeni futni járni.(naponta kb.3km)

néha ugrálókotelezek is.

iszok vizet is,de inkább kofolát.

nagyábol ennyi. szerintetek mit kéne meg tennem?

mennyi do után tudnák így leadni 5kg-t? 14éves lány vagyok. 167cm,58-59kg.

Léci csak értelmes válaszokat kérek. A helyesirasi hibákért bocsíí. a válaszokat elore is koszonom. :))


2010. febr. 27. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem eszek sokat.(mondjuk néha igen) "


Na itt most kicsit megállok:)Szóval nem eszel sokat,de néha igen:)Ahoz hogy tudjuk,helyesen csinálod e,tudnunk kéne,miket eszel.Sztem amit csinálsz az súlytartáshoz okés,de ahoz hogy fogyj nem!Mivel az étkezésen rengeteg dolog múlik.Naponta 6x kis érkezések,este 7-8 után ne nagyon egyél,kenyérfélék,csokik,üditők,cukros sza*ok,zsíros kaják kilőve(ahoz hogy fogyj)Sok zöldség-gyümölcs,napi 3 liter folyadék,persze víz vagy pl zöldtea cukor nélkül,max édesítővel.Tudom ez már véresre lett beszélve,de bizonyított tény,hogy az ember így fogyhat:)

Én is életmódot váltottam,napi max 1200kalóriát viszek be,és januér elseje óta 11 kilógrammot fogytam,ugy hogy nem izombol,és sokat biciklizek,és tornázom itthon:)

A futás jó ötlet,de inkább lassabban többet,mint gyorsabban kevesebbet,ugyanis itt nem arrol van szó,hogy akkor jó az edzés ha napi 20x nekiállunk 5 percet ugrabugrálni,hanem legalább 50percen át folyamatosan mozogjunk.

Bocsi hogy hosszúra sikeredett,és nem is biztos,hogy teljesen 100%os dolgokat írtam,én a tapasztalataimat osztottam meg veled:)Ha van még kérdésed,írj:)

18/L

2010. febr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
nem jó ha mindennap tornázol,mert valamikor pihennie is kell a testednek.Ducinak tartod magad?már bocsi,csak én 163 cm vagyok,61 kg,és jó alakom van,bármit felvehetek.
2010. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a te hejedben nem fogyóznék. Nincs rá szükséged. Ha most ilyen problémád van egész életedben önértékelési zavarral fogsz küzdeni. Én tapasztalatból mondom. :(
2010. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem meg ő tudja ,hogy fogynia kell vagy sem,Lehet hogy nem arányosan oszlik el rajta az a 58-59 kg.Nem feltétlenül van vagy lesz neki önértékelési problémája....egyáltalán nem baj,ha törekszik a legjobbra.Mi lányok meg ilyenek vagyunk:egy kis + kiló és máris nem érezzük magunkat jól a börünkben.

Persze ne vidd túlzásba,és ne legyél "anorex" mert az már veszélyes.max 5 kiló ami még belefér,ahogy írtad,de több ne legyen:)a magasságodhoz biztos nem lenne szép egy 45 kilós súly,és szvsz azok a szép lányok akin van mit fogni:)(bocsi ha esetleg ezzel megsértek valakit)

Na puszi:)

2010. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszíí. :))
2010. márc. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!