Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnaptól diétázom (életmód...

Ha holnaptól diétázom (életmódváltással) akkor mennyi idő múlva kezdem érezni? LENT!

Figyelt kérdés

úgy értem hogy hány nap múlva érzem hogy kisebb a hasam és kiegyensúlyozottabb vagyok.


napi 4x ennék keveset.


2011. febr. 28. 22:07
 1/3 Csillag*** ***** válasza:
Mozgással és étrend változtatással 1 hónap.De a második hónapban már mások is észreveszik :)
2011. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hasam egy hét után lapos volt de ez nálam alkati sajátosság, meg anyukám is hasonló típus.

De úgy összességében nekem azért kellett 3 hét hogy látható legyen a változás:) Vagyis a változás kezdete (mert azóta is csinálom kitartóan a diétát:)

2011. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már eleve bukta ez a dolog:

- miért holnaptól, miért nem azonnal?

- az életmódváltás és a diéta nem fér meg egy mondatban, az életmódváltásnak pont az a lényege, hogy nem egy időszakos dolog, hanem hosszú távú (végleges?). Diétázni meg nem lehet egy életen át.

A fejest ugrasz az egészbe, a hatás azonnali lesz: éhes leszel és ideges. Átgondoltan, apránként lehet megcsinálni, de azonnal kell kezdeni, nem holnap, hétfőn, márciusban.

Fokozatosan vezesd be az új dolgokat és fokozatosan mondj le az egészségtelen vackokról. Az adagokat is fokozatosan csökkentsd.

És még egy: életmódváltásnak akkor van értelme, ha egy rosszabbat cserélsz jobbra. Ezt soha ne felejts el!


Hogy mennyire lesz hatékony, nem tudjuk megmondani, hiszen nem írtál semmit arról, hogy most hogyan élsz, és mire akarsz váltani. Pedig ez lényeges.

2011. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!