Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » En 169 cm magas vagyok es 55...

En 169 cm magas vagyok es 55 kilo. Szeretnek meg fogyni 2 kilot de nem megy. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél nagyobb valakinek a testsúly feleslege, annál könnyebben fogy le belőle. Neked azért nem megy le az a 2 kg, mert egyáltalán nincs súlyfelesleged, sőt alatta vagy az ideális súlyodnak (testmagasság-110=ideális súly, ami nálad 59 kg lenne... ). Nem kell fogynod, ezt a szervezeted is "tudja", azért nem megy le az a 2 kg. Ne erőltesd, örülj, hogy vékony vagy és nem kellene fogyókúrával küzdened.
2008. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenki maga dönti el, hogy mennyit fogy, és nem a statisztika

az én 178 cm-mel vagyok 55kg és én igy érzem jól magam..

had döntse már ő, hogy neki mi a jó!

mozogj többet fuss, kardiózz a neten van nagyon sok lehetőség csak keress rá a google-ban a fogyás cimszó alatt vagy mozgás, v béres alexandra stb

hajrá!! kitartás!

2008. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj a testépítőktől. Nekik tuti receptjeik vannak a szálkásításra. Igazad is van, végülis ha te 45 kilóval érzed jól magad, akkor neked annyi az ideális. Hogy hogyan éred el, az csak rajtad múlik. Hiszen rengeteg tuti diéta van. Van akinek semmi testzsírja sincs, pl. a testépítők a verseny előtt mindent lefaragnak magukról hogy látszódjanak az izmok. Gondolom fiatal vagy, úgysem akarsz még szülni. És az önelfogadásnak is az alapja HOGY TETSZ ÖNMAGADNAK.
2008. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hónapja küzdök a 175 cm/57 kilómmal, lefelé nem hajlandó menni csak felfelé... sportolok alig eszem... de semmi:(
2008. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad nem vagy kövér, csak gondolom van olyan testrészed amin változtatnál. Sport, csak hogy az er´öteljes sportolás, izommá változtatja a zsírt, és az izom nehezebb mint a zsír. így aktív sporolással lehet hogy a márleg nem fog lejebb menni, de mondjuk a combod sokkal feszesebb és szebb lesz. Ha zsírt akarsz égetni, pl futsz sokat de nem akarod hogy a lábad vastagabb izmosabb legyen, csak épp hogy zsír menjen le, akor lehet venni pulzusmér´ö órát, amin betudod állítani, hogy zsírt égetni vagy er´ösíteni akarsz, és ha mondjuk túl er´öteljesen csinálod a sportot a zsírégetéshez, akkor az óra el kezd csipogni és tudod hogy most lasabban kell csinálnod ahhoz hogy zsír égjen. Ezt az órát a saját adataid szerint állítod be. Nagyobb edz´ötermekben a púltnál ingyen adják az edzésre.
2008. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképpen nem fogynod kell, maximum alakítanod a testeden, ott ahol nem vagy elégedett vele. És ezt csak sportolással teheted meg. Ha formálod, izmosítod a tested, lehet, hogy nem fogyod le az áhított 2 kg-t (mivel az izom nagyobb tömegű a zsírsejteknél), de elégedettebb leszel magaddal. Ne a 2 kg-ra, hanem a testformálásra koncentrálj. A sport egészséges, sokkal jobb, mintha diétákkal sanyargatnád meged, főleg úgy hogy Neked valójában FOGYÁSRA tényleg nincs szükséged. Mozogj sokat!
2008. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!