Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrások, milyen gyakran...

Fogyókúrások, milyen gyakran méritek a súlyotokat?

Figyelt kérdés
És mennyit szoktatok hetente fogyni?
2011. márc. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
naponta nézem, csak a miheztartás végett. :D hát egy héten nekem nem látszik a fogyás, legyen 2 hét/fél kg, szóval havi egy, jó esetben 2 kg megy le. de már túl vagyok 14 kg ledobásán.
2011. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hetente többször, de mindig gondolok arra, hogy plusz-mínusz 2 kg is lehet.
2011. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hétfőnként szoktam ,1kg szokott lemenni átlagban néha kicsit kevesebb
2011. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából? Majdnem, hogy soha :D. Nagyon ritkán, mert nem hiszek abban, hogy a súlyt kellene figyelnünk. Mikor kezdtem megmértem magam, a mihez tartás végett. Aztán rá 3 hónapra, akkor -11 kg mutatkozott, azóta nem is mértem. Havi szinten amit mérek, azok a centik. Kereken 4 hetente szoktam mérni, ebből látom, hogy van-e változás tutira :).
2011. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hete kezdtem, és eddig jobban haladok annál, mint amire számítottam. Ez heti 1 kg fogyást jelent.

Amúgy 1 héten 1-szer mérem, mindig szombaton.

2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a súlymegtartás céljából naponta mérem, van hogy 2x is (reggel meg este), de az esti a mérvadó, az alapján írom meg a másnapi kajámat kalóriaszinten:D
2011. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!