Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom de nekem nem...

Fogyókúrázom de nekem nem megy, hogy sokszor keveset enni.1x2x eszem egésznap. Nem sokat néha csak 1x és sokat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszel be ilyenkor túl sok kalóriát (max 1300-1400) Akkor így is fogyni fogsz.
2011. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szokjal hozza?

nekem se ment, de mar megszoktam

2011. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudod miért nem jó ha egyszerre sokat eszel? mert kitágul a gyomrod és sokkal éhesebb leszel és egyre többet fogsz enni. tapasztalat. én most már napi 5x kis adagokat eszem és nem vagyok éhes. amikor naponta egyszer max kétszer ettem de többet akkot mindig olyan érzésem volt pár óráig hogy szétpukkadok (nem éreztem jól magam a bőrömben) utána meg hirtelen megint farkaséhes voltam..szépen el is híztam pedig egy nap tényleg egszer vagy kétszer ettem csak.
2011. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm megunta,hogy dundi és úgy döntött ,hogy márpedig ő lefogy. Azt csinálta,hogy délben megebédelt. Se reggeli ,se vacsora,se ugri-bugri,csak egy ebéd. Egy éve csinálja így ,kutya baja és eddig 15 kg mínusz.
2011. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó: én ugyanennyit 3 hónap alatt fogytam napi 4-5 étkezéssel.

Kérdezőnek pedig: Próbáld beiktatni a reggelit, tízórait. Ekkor délben talán nem kajálsz be annyira, és éhes leszel az uzsihoz és vacsihoz :) Nekem így sikerült, én is csak 1-2-szer ettem egy nap, de akkor rengeteget.

2011. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak napi 1-2x ettem, ennek az eredménye lett a +105 kg... mindenféle fogyókúrát próbáltam, drasztikusokat is, csak rosszabb lett a helyzet +15kg. Aztán áttértem az egészséges életmódra, a napi ötszöri étkezésre, rendszeres mozgásra (heti 3-4 alkalom) és meglett az eredménye, már 11 kg le is ment :). Mindez 3 hónap eredménye, nem vagyok éhes, nem törnek rám falási rohamok, mert mindent megadok a szervezetemnek, amire szüksége van. Egyékbént nagyon nehéz volt hozzászokni, időm sincs rengeteg kajálásra, régebben ezért nem is nagyon ettem, csak reggel meg este, de kitaláltam, hogy emlékeztetőt állítok telefonom, azóta is mindig csipog. Most már csak a tízórai maradt meg, mert azt még mindig elfelejteném, ugye munka, elveszi a figyelmem, de jelez, így tudom, hogy enni kell valamit :). Egyébként ilyenkor ne valami nagy étkezést képzelj el, megeszel 1-2 gyümölcsöt vagy egy marék magot az is nagyon jó. Uzsira pedig mehet egy joghurt. A legideálisabb az lenne, ha rendesen kiszámolnád a kalóriafelhasználásod, a ch, fehérje és zsírszükségleted, és ez alapján lőnéd be az étrended, nem a fogyókúrázni kell :).
2011. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!