Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A solidea cellulitisz harisnyá...

A solidea cellulitisz harisnyának a viselése zavaró? Lehet hordani egésznap? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
aki használta :)
2011. aug. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

elég kényelmes...

74/F

2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:

egész kellemes csak meg kell sózni és kirántani. nyersen nem az igazi, de csirkemell sonkát amikor gyártok akkor jól jön...


marhaság. a zsírt helyileg semmi nem fogja lebontani neked. se krém se harisnya se bogyó. nincs helyi fogyás.


csak hogy értsd ez biológiai tény. a szervezet nem képes rá semmilyen körülmények között hacsak nem zsírleszívásról beszélünk. se ultrahang se szaunaöv nem fogja megtenni. olyan mintha antigravitációs hologrammos kitűzőt hordanál. azt mondják hogy csökkenti a gravitációt. a gravitáció se javaslat hanem törvény. ez is az

2011. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ajaj... akkor valamit félre értettél :) Hisz ez cellulitisz elleni és nem zsírleszívó vagy mi a fene :P
2011. aug. 9. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
elmondom neked én vettem még tavasszal. és csak sportolás közben hordtam. azt vettem észre hogy sportolás közben masszírozza a combom és odaírányította a vérkeringést. nem hülyeség, ráadásul nagyon jó, strapabíró anyag.
2011. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és azóta miben vettél változást? éjszaka vagy nappal munkában nem hordtad? Cellulitiszre jó?
2011. aug. 9. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
csak itthon hordtam szabadid nadrág helyett :) meg sportolás közben. igen, jó cellulitiszre, persze megfelelő étrend és mozgás mellettt. nekem rásegített ez a nadrág.
2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

bix ezt nagyon benézted!:D

ha előbb tájékozódnál a kérdés tárgyáról mielőtt írsz nem égetnéd be magad!:)

A kedves kérdezőnek: nagyon szuper a harisnya! szinte pár nap múlva már látványos volt az eredmény, egyenletesebb a bőröm. Ja egyébként én futok!:)

24/l

2011. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!