Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan testmozgást, gyakorlatokat, amit itthon meg tudok csinálni, és fogyhatnék vele?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mozognom kellene, van rajtam 10 kg fölösleg.Tudom, hogy nem elég a táplálkozásra figyelni.Tornáznék is, de nincs ilyen DVD-m, a fittness termek használata drága, nem tudok eljárni aerobikozni sem.Hideg van, és nem szeretek futni.

Küldenétek linket?


2011. márc. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mindegyik dvd-s torna 1 kamu!! tapasztaltam... ha fogyni akarsz akk azt is tudni kell h melyik testrészed az amit nagynak tartasz... ezt ird le nekem lécci és megmondom neked mit csinálj... több mint 20 kilót adtam le 2 hónap alatt! :)
2011. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hű, gratulálok, ez óriási! Én ott tartok, hogy nem vacsorázom egyáltalán semmit.Átlendülök a holtponton és már nem is vagyok éhes.Reggel jóízűen reggelizem, főtt zabpehely gyümölccsel vagy teljes őrlésű kenyérből szendvics sovány sajttal, sonkával, cukormentes kávéval vagy zöld teával.Ebéd meleg étel - nem olajban/zsírban sült dolgok, diétás rántás a főzeléken- rostok bevitele: lenmag, nyers zöldségféle rágcsálása.Édesség, fehér liszt korlátozva.Viszont mozgás egyelőre semmi.

Nagy a fenekem és a hasam, vastag a combom, csípőm, s kicsit már a felkarom is.Ja, és tokás is vagyok.

Mozognom kell sürgősen, hogy ne az izomból fogyjak, amúgy sincs sok.Köszönöm a segítségedet!!

2011. márc. 7. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

az jó hogyha nem vacsorázol mert azt énse teszem :)

hát csináld a következöt: napi 2 óra torna ebben legyen 1 óra futás és a másik 1 órában legyen bicikli, felülés, ezek kötelezök! de csinálj olyatis amilyen sportot te is szeretsz... például én imádok görkorizni :) az h tokás vagy azzal nemlessz semmi baj :) le fog menni szépen lassan... majd 1 hónap után kb indul meg a fogyás intenziven :) szval nehogy feladd h "nem változtál semmit" mérleg szerint... a mérleg hülye! XD de komolyan... 1 hónap után ha igy fogod csinálni akk ledobod a súlyokat 1-2-re... van néhány dolog amit ne csinálj viszont... az ilyeneket h pehely meg müzli meg minden felejtsd el az édességgel 1ütt... amig intenziven csinálod mert visszaránt... a kenyér az jó hogyha teljes kiörlésü DE ha hússal eszed akk már lerakódik a 2 szénhidrátja és akkor is vége a dalnak... a sajtot meg lehet h szereted de azt is el kéne felejteni mert az is tele van zsirral meg szénhidráttal :/ meg a kenyeret igazából teljesen el kéne felejteni (minden pékárut) zöldséget egyél hússal az a legbiztosabb... reggelire tojás+ sült szalonna legjobb!! vagy bármi a lényeget már leirtam... nincs kenyér és sajt és édesség 1 hónapig...!!! ha elindult a fogyás akk el ne bizd magad mert akk szépen visszamennek a kilók... tartsd meg a mértéket mindig :) húshoz zöldségköret a legjobb de lehet rizs vagy nagyon minimális burgonya(sok szénhidrát miatt)... asszem mindent leirtam bármi kérdésed van szólj ide nyugodtan v irj mailt :) várom a feljeményeket :)

2011. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Meg fogom próbálni valahogy.Nem akarok nyafogni, de nekem az 1 óra futás teljesíthetetlennek tűnik.Legalábbis egyelőre, amíg nem vagyok edzésben.Amúgy sem szeretek futni, most, hogy még ilyen hideg van, nem megy.Ha jön a jó idő, megpróbálom.Kerékpárom van, biciklizni egy órát nem gond, sőt élvezetes, de mondjuk 10 foktól felfelé.Ma is nagyon hideg volt, fázom még biciklin. Úgyhogy tornázom itthon, de rendszeresen, keményen. Ma kezdem.Felülést alig tudok csinálni:), most még nagyon puhány vagyok.

Reggelire cukor nélküli müzlit főzök vízben, ami szinte csak zabpehely.Az nagyon jó, lassan emeli a vércukorszintet,nem sokkolja a hasnyálmirigyet.Egy almával bírom kettőig.

Szalonnát nem tudok reggel enni, túl zsíros.Nem is szoktam venni.

Sajnos görkorim nincs, pedig jó lenne.

Nagyon köszönöm a segítségedet.Idővel jelentkezem.

2011. márc. 8. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
futni énis utálok... az a legutolsó torna amit csinálok... de a cél szentesíti az ezközt szval ink futottam :) énis "nyafogtam" hidd el de 1 idö után meg sem érzed... 1 óra futás legyen meg minimum... késöbb egyre nagyobb és nagyobb távot tegyél meg ne ragadj le mittomén 1 kilóméternél... csak 200 méterrel tegyél többet meg sem fogod érezni 1 idö után :) kicsiben kezd ne egyböl bele a lecsóba... :)
2011. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!