Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek ha baromira éhesek...

Mit esztek ha baromira éhesek vagytok ilyenkor de lehet, hogy nemsokára alszotok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok aludni mostanában és attól tartok ha most baromi éhes vagyok akkor 3 óra múlva még éhesebb leszek....de annyira kiszámíthatatlan mikor tudok elaludni! Valami ötlet? Almára gondoltam, de hát szénhidrátot egyek este?
2011. márc. 7. 21:19
 1/9 anonim válasza:
egy pohár tej
2011. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
víz.
2011. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, kihagytam egy fontos infot. Tegnap is pl. nem tudtam aludni és csináltam teát amit teljesen natúran, cukormentesen szoktam inni....a probléma az, hogy pár óra hempergés után mikor végre elaludtam nemsokkal később pisilnem kellett. Hajnali 4kor is wc-re kellett mennem. Na mindegy, meglátjuk mennyire bírom.
2011. márc. 7. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindképpen le kell gyürni 2-3 deci innivalot,juice-t vizt vagy teát,br valaki utobbitol nem tud elaludni.Aztán ha ez sem válik be jöhet az alma dolog,de ha az sem akkor valami olyan kell ami eltelit.Pl pufi másnéven kuki vagy puffasztott buza esetleg valamiflle keksz vagy ropi,ezek nem egy hizlalo kaják és az h megeszel pár szemet nem lesz semmi bajod tőle,vizzel még meg is puffad és teltségérzetet ad.
2011. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kis túró, főtt tojás, pár db puffasztott búza, répa, alma, joghurt, citromos tea, cékla, zöldség, kis husi

amúgy valamit nem jól csinálsz ha ennyire éhes vagy, egyél többet vacsorára

2011. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bekapok pár szelet puffasztott búzát/rizst.
2011. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmit szerencsére. :)

Ezzel a nem-alvással kellene kezdeni valamit.......

2011. márc. 8. 08:09
 8/9 anonim válasza:
betolsz 2 pohár whiskyt meg 4 sört , utána beversz még 1 sört meg 1 nagyablakot azt irány az ágy :D:D:shoot2:
2011. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előbb húzattam le 1 deci porto rumot (80%) meg 2 sört, most pedig azon gondolkozok h hívjak házhoz egy prostit vagy lassan menjek alduni..
2015. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!