Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 600 kcal+ SOK sport az baromir...

600 kcal+ SOK sport az baromira kevés nem?

Figyelt kérdés

valahol azt olvastam h ha ezt betartod garantált a 15kg hó végére

milyen sport a leghatékonyabb(úszni nincs lehetöségem)

ja és mit tudnátok ajánlani: futásnál már az 1sö 100 mnél kifulladok miért mit tegyek ez ellen


2010. júl. 2. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

De igen, az baromira kevés. Szinte koplalás. Ha ennyit eszel csak, akkor nem tudom, hogy lesz-e erőd sportolni, szerintem hosszú távon nem.

Egyébként egyáltalán nem garantált a 15 kiló fogyás, azért ez azon is múlik, mennyi a felesleged, milyen az anyagcseréd, stb. Fogyhatsz azért valamennyit, csak dupláját fogod majd visszahízni. Nem biztos, hogy ez megéri - nem csak úgy mondom: én kipróbáltam. Bár ne tettem volna.

2010. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

600 kcal az életbenmaradáshoz sem elég, a szervek működtetése és az ébrenlét is több energiát igényel...


Szerintem egyél rendesen kerülve a túl sok szénhidrátot, zsírt. Ha nem bírod a futást, bicajozz, tornázz, sétálj. Idővel menni fog a gyors séta, aztán a futás is.

2010. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
600 kcal mellett sok sport? mégis mi? levegővétel, meg szemmozgató izmok tornája? ....
2010. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 600 kcal bevitellel 1 hónap alatt éhenhalsz. Vagy ha nem, akkor úgy fog kinézni a bőröd mint a leeresztett lufi...
2010. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
megint valami női magazin okossága volt ez ?:)) 600 kalória plusz sport... na megnézem azt aki ezt csinálja. meg 15 kg egy hónap alatt.. jah esetleg ha 180 kg vagy. gondolkodjatok már!
2010. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15kg egy hónap alatt rengeteg! Gondolj csak bele, az átlagban heti 3,5kg, napi 0,5kg! Heti max. 1 kg-ot jó leadni a szervezetnek, ez eredményez igazán maradandó fogyást, nem a koplalás. Ha sportolsz, energiát is kell bevinned, különben éhezni fog a szervezeted. Ne gyorsan akarj fogyni, hanem eredményesen.
2010. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a feminán szoktak ilyen baromságok lenni...-.- meg olyan étrendek, hogy a havi fizetésed nem elég rá.

Inkább innen szemezgess:

[link]

2010. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
en lefogytam a havi 15-ot,sot ehen sem haltam,meg a borom sem log.
2010. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kevés szénhidrát, sok fehérje, bicajozás? 600 az kevés...
2010. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!