Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek, hogy mire...

SOS! Mit tegyek, hogy mire jön a jó idő megint jól érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe híztam 5 kg-ot, ami nagyon zavar, mert jelenleg 60 kg vagyok a 164 cm-hez. 55 kilósan nagyon jól éreztem magam, néha sikerül lefogynom 57-re, de aztán mindig visszajön.
2011. márc. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad!Szerintem nincs baj a 60 kilóddal. Egy kis fognivaló van rajtad. Ez sokaknak tetszik.
2011. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak nem szeretek ránézni a régi képeimre és azt gondolni, hogy milyen jó lenne megint így kinézni.
2011. márc. 7. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor dugd el azokat a képeket! :D Ha jól oszlik el rajtad az a kis plusz, akkor kimondottan nőies lehetsz. Nem mindig a vékony csaj a jó csaj (gondolom lány vagy). Ez ennél sokkal összetettebb.
2011. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél sok joghurtot, aludttejet : ennek vízhajtó hatása van és emellett nagyon egészséges...

Pár hét alatt ledobod a +5kg-ot... :-DDD

2011. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!