Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok! 170 cm és 64...

Nvikka kérdése:

13 éves vagyok! 170 cm és 64 kg! Nem érzem jól magam a bőrömben! Nem vagyok KÖVÉR de azért ahogy megyek az utcán látom hogy milyen szép lányok vannak! Tanácsot szeretnék kérni! Valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadat kell rendbe rakni.

Plusz sportolj (fuss, ússz, aerobikozz), attól jobb lesz a kedved és a közérzeted.

2011. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A súlyod tök jó. Abszolút magaddal kellene ezt rendbe tenned, nem mással. Persze sportolj nyugodtan, de tudod vannak, akik 55 kilósan, gyönyörűen is savanyúak, mert egyszerűen nem tudják elfogadni magukat, mindig máshoz hasonlítják.
2011. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A sport rendbehozza az önbizalmad, higgy nekem! ;)

Én például 170cm vagyok és 71 kg, de amióta sportolok, nem csak fogytam, hanem az önbizalmam is rendbejött! Higgy nekem!;)

Ajánlani tudom neked a hulahoppozást, futást valamint a tollasozás sem rossz dolog..

..nekem ezek váltak be :)

Remélem segítettem.. jaa és az előnyös ruhák kiválasztására is figyelj vásárláskor :)

2011. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen előfordul, hogy hiába nem vagy kövér, az alakod átalakulása miatt nem olyan "szép" - illetve nem felel meg annyira a mai nőideálnak. Sportolj, ahogy írták, és várj türelemmel, ha sportolsz, akkor 1-2 év, és túljutsz ezen az időszakon, és szépséges alakod lesz! ;)
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mennyi időt kell futnom mondjuk egy nap!!!!!!És összesen mennyit kell futni hogy lássam az eredményt?
2011. júl. 19. 06:29
 6/6 anonim válasza:
Kezdetben csak ameddig bírod inkább utána szép folyamatosan 10-20 perceket is.
2011. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!