Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend így mennyire...

Ez az étrend így mennyire diétás? Esetleg sok, kevés? FONTOS!

Figyelt kérdés

reggeli: mivel otthon felejtettem a hőn imádott tk szendvicsemet, ezért csak egy alma sikeredett.:(

ebéd: zöldségleves tészta nélkül ; 1 tányér gyümölcsszósz egy szelet hússal

uzsonna: 1 tányér paradicsomszósz, gombóc nélkül, nem tésztával hanem kis rizzsel volt főzve

vacsi: 1 főtt tojás megfűszerezve hagymával ; 1 fél alma


Egyébként még 5 kg-ot szeretnék leadni, ez nagyon rossz nap volt? Tudom hogy reggelre nem sikerült valami sokat ennem. Mit gondoltok?? 16/L


2011. márc. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
abszolút korrekt, bár a gyümölcsszósz valószínűleg tele volt cukorral meg liszttel, azt legközelebb cseréld le salátára. amúgy nem kevés, soknak meg aztán végképp nem mondható, én is kábé ennyit eszem és folyamatosan fogyok, heti kb. 1 kilót.
2011. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, és mit sportolsz mellette? :)
2011. márc. 8. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is elég jó étrend volt. A szendvics is még belefért volna, ha nem hagyod ott. :D
2011. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stim
2011. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, egy hetem nagyjából így néz ki sport szempontjából:

hétfő, szerda, péntek: napi másfél óra aerobic

kedd, csütörtök, szombat: napi egy óra futás

vasárnap pihinap:)

2011. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már beteges.

Én ennél többet eszem napi szinten, nem zabálok össze-vissza, sportolok mellette és gyönyörűen formálódik a testem.

2011. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!