Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fogok elkezdeni fogyni?

Mikor fogok elkezdeni fogyni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon egészségesen étkezem, de 4-5 napja kezdtem el mellé mozogni. Napi 1 óra szobabicikli 165-180-as pulzuson. Majd most elkezdek futni, ha elkezd enyhülni az idő. Kb. mikor kezd el látszódni az eredmény? Jó, nem azért, tudom, hogy Rómát sem egy nap alatt építették:) De azért sokkal könnyebb lenne, ha már látnék valami kis eredményt:)

Amúgy egészséges étkezés alatt napi 1000-1200 kcal-t értek. Fehér liszt, cukor egyáltalán nincs, vaj és margarin sem. Meg napi 2-2,5 liter vizet megiszok.


2011. márc. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha abban az 1200kalban jól be van állítva a fehérje-ch arány,mondjuk fele-fele,akkor kb 2 nap alatt reagál a test a ch csökkentésre fogyással.

A bicajt meg intervallumban csináld,úgy hatásosabb.

Vagyis 10perc laza,10 perc kemény fokozat pl.De lehet 5-5 perc én így csinálom végig az 1 órát.

A lazánál 120as pulzus bőven elég.

2011. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is 5 percenként váltogatom. És megfelelő mennyiségű fehérjét is eszem, edzés után vacsira pl már csak fehérjeitalt iszm.
2011. márc. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!