Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 centi vagyok. Mennyi...

163 centi vagyok. Mennyi lenne az ideális testsúlyom, szerintetek hány kiló vagyok, honnan kéne a legtöbbet fogynom? KÉPPEL

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 10. 11:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

15:06 !!!


Te meg egy nagyképű vagy. Lehet, hogy van rajta egy kis felesleg, de szerintem igy is sokkal több pasinak bejön mint te a 175 centiddel és a 60 kilóddal.


Válaszom: nekem tetszel igy is.Tényleg van rajtad pár kiló plusz, de nem olyan vészes. Az alakod jó. Egy kicsit fogyhatsz, de semmiképp sem 15 kilót. 6-8 kiló szerintem elég, es akkor még nőies maradsz. A súlyodat pedig 65-70 kiló közé teszem

2011. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 75 kg körül lehetsz, és legalább 15 kg-t kéne fogynod..
2011. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
a képen 70 kilós vagyok
2011. márc. 10. 18:49
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:06

175 cm vagy, és még 60 kilóval is van rajtad felesleg?

Akkor valszeg csont+bőr+zsír, izom meg igen csekély, normál esetben ezzel az aránnyal más full vékony.

És nem kell bunkó választ adni, nem te sz*rtad a spanyol viaszt...xD

2011. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem kérdező!

Szerintem fogyj annyit a súlyodból, amennyivel szexinek és nőiesnek érzed magadat! úgyis látod a tükörben majd, hogy mikor nézel ki jól! Nem kell soványra sem fogynod, annyit fogyj, amennyit jónak látsz.

2011. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
áhh..nem tudom megnézni a képet :/ (Légyszi linkeld be újra,vagy rakj másikat ,mert azt írja hogy "ez a kép nem elérhető"!!Egyébként én 165 cm magas vagyok és én a hasamra hízok!! Egyébként hány éves vagy ?? (mert,az is fontos) Én 12 :)
2011. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20:43.... Kar hogy nem ismerjuk egymast...Igy lathatnad milyen az alakom. Egyaltalan nem vagyok sovany. Es tudom hogy nem en szartam a spanyol viaszt,de az igaz hogy onimado vagyok. A lenyeg hogy nem lehet eldonteni kinek hany kilonak kellene lenni meg ilyenek. Ez az alkattol fugg. Lehet hogy valaki mas ugyanazzal a magassaggal es ugyanazzal a testsullyal mint en,teljesen mashogy nez ki.
2011. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Kar hogy nem ismerjuk egymast..." A stílusodból kiindulva szerintem nem olyan nagy kár:-D Na de mind1 is.

Most azt mondod, hogy mindenki más, nem ugyanúgy néz ki, mégis magadhoz viszonyítottad a kérdezőt, hogy belőled kiindulva gondolkozzon el, mennyinek kéne lennie, itt van az ellentmondás.

De lényegtelen...

2011. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyilvan hogy magamhoz viszonyitottam a kerdezot....Na de mindegy is. A lenyeg hogy nem a kilok szamitanak hanem az hogy fogadja el az ember ugy magat ahogy van.Nyilvan ha valaki 90 kilo es szeretne 70 lenni mert nem erzi magat jol a boreben,tennie kell valamit szenvedesek aran is. Ha viszont valaki ugy gondolja 120 kilosan is szereti es elfogadja magat hat legyen. En csak a velemenyem mondtam el,lehet bun...konak hangzott,de az a lenyeg hogy az ember jol erezze magat a boreben es vita lezarva.
2011. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
MEgőrülök hogy nem adja ki a képeket :@
2011. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!