Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 éve diétázok, az átlagos...

5 éve diétázok, az átlagos étrendem megfelel közel bármelyik divatos fogyókúrának, úgy tűnik felborulhatott az anyagcserém. Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Minden nap sportolok, nem eszek kenyeret, liszttel és cukorral készített ételeket, csak zöldséget, gyümölcsöt, halat, szárnyasokat, joghurtot, néha abonettet.

Évek óta csak diétás kajákat eszek és nem megy a fogyás, nem vagyok beteg, sok kivizsgáláson voltam, léböjtöket is szoktam tartani, de semmi.


2009. febr. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hény kg vagy s mennyi cm??
2009. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sokat számít az is, hogy milyen rendszerességgel étkezel és étkezésenként mennyit fogyasztassz. Oszd el a napod 5 részre és egyél naponta 5-ször. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Figyelj a kalóriaértékekre és este 6-7 után már ne egyél. Vagy... kérd ki egy dietetikus véleményét
2009. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mar nem kell tobbet fogynod. 5 ev alatt elerted az idealis testsulyt es ezert nem fogysz, mert nincs ra szukseged.
2009. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
ez az én bajom is csak nekem ugy van ha lénapot tartok egy héten 4szer akkor fogyok ha eszek valami keveset pl zöldséget egyböl hizok
2009. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy egyszerűen ilyen típus vagy... volt ismerősöm, aki sokkal több energiát adott le minden nap, mint amennyit bevitt (már egyáltalán nem volt normális a dolog), és egyáltalán nem fogyott, most is ugyanolyan pufi.

Egy másik barátra meg azt hitték, anorexiás, olyan sovány volt, miközben a szemem láttára szedegette elő a szendvcseit, és rengeteget, jóízűen evett, de nem tudott hízni.

2009. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!