Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4-5 alkalommal, ha...

Heti 4-5 alkalommal, ha minden alkalommal 2óra hoszát, biciglizek a városban, mennyi idő után indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
mennyit fogyhatók? 88kg vagyok most.
2011. márc. 11. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk? viszont dicséretes, hogy ennyit mozogsz, csak így tovább
2011. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%

Mi az a biciglizés?

Emelgesd azt a magyar kéziszótárt , jobb lesz, hidd el :)

2011. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Én ugyanezt csináltam, mint te mindennap mozogtam, viszont diétáztam is mellette. (szinte alig ettem - nem követendő példa!)Viszont én 2 hónap alatt 78 kg-ról 68 kg-ra fogytam. Aztán mikor már nem bírtam, visszatértem a normális táplálkozáshoz, aztán vagy 3 hónap után megint neki álltam a fogyózásnak. Akkor 1,5 hónap alatt 70 kg-ról 63 kg-ra fogytam. Ez volt 2010. januárban, azóta kb. 68 kg vagyok, úgyhogy megint érik a fogyókúra. :):):)
2011. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mennyi idő után látszott,a fogyás? meg mérlegen is?
2011. márc. 11. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Megfelelően kell étkezni, s akkor nem lesz ilyen probléma, hogy évente akár 2-3 alkalommal is megérik a fogyókúra.

Kérdező: ennyi mozgás bőven elég, ha mellette megfelelően étkezel, viszont csak annyi mozgást vállalj be, amennyit hosszabb távon tudsz űzni. Jobb alap kevesebbel indítani, mert amíg 88 kg vagy 1 óra biciklizéssel is kellő kcalt égetsz el, viszont ha már lemegy 10 kg, akkor ugyanennyi mozgással nem fogsz ugyanannyi kalóriát elégetni. Erre oda kell figyelni. Mondjuk mikor már lement rólad jó pár kg, akkor már intervallum edzést is be tudsz vállalni, ami hatásosabb. Egyébként egészséges étkezéssel, rendszeres mozgással heti 0,5-1 kg az ideális fogyás. Ha ennél kevesebb megy le, akkor nem jó az étrended, ha több, akkor sem, mivel ilyenkor izmot is veszítesz...

2011. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ennyi sportal akkor kb mennyi idő alatt mehetne le 8-10kg? ha májusban elkezdem ?
2011. márc. 12. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam 0,5-1 kg az ideális heti fogyás, ebből szerintem te magad is ki tudod számolni, hogy 10 kg 5-10 hét alatt lemehet. De az már rég rossz, ha májusban elkezdem indulással gondolkozol. Nem fogyókúrázni kell, hanem egészségesen étkezni és mindig rendszeresen mozogni, vagy minden évben újabb fogyókúrákat akarsz tartani? Nem lenne jó, ha végleg úgy nézhetnél ki, ahogy szeretnél? Mert szerintem ennek kellene lennie az elsődleges célnak. Most rögtön kell elkezdeni, nem egy távoli időpontot belőni, amit lehet csak tovább tolsz majd, vagy ahogy írtam, ez csak fogyókúra lesz, amit tartasz 1-2 hónapig, aztán ugyanúgy eszel, mint régen, akkor megint kezdődik előről majd minden.
2011. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most mig suli van nem tudok 4-5 akalommal 2 órát bicajozni. ezért gondoltam,hogy májustól kezdem el
2011. márc. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!