Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4-5 alkalommal futok...

Heti 4-5 alkalommal futok 3-4-5000 métert, (kb 40-50 perc alatt,125-135 pulzussal) de a fogyásnak nyoma sincs! 57 éves nő vagyok,75 kg. Alig eszem, Mit tegyek, hogy elinduljon a fogyás? Köszi:Nagyi

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 21:18
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

Szia Nagyi!


Na végre, valaki aki tudja milyen pulzussal fut. :D

Szerintem a táplálkozásodban van a hiba, vagy nem csinálod elég régóta ahhoz, hogy eredménye legyen, bár ez utóbbi azért elég abszurd kijelentés a részemről, tudom.

Lehetséges, hogy 90-115 közötti pulzussal kéne tempósan sétálnod folyamatosan éhgyomorra reggel másfél órákat heti 6x legalább, és mellette diétázni, futni meg majd akkor ha még edzettebb vagy, bár ha nem okoz nehézséget a futás akkor nincs gond. A táplálkozásodat kéne alaposan újratervezni, ezt leírhatnád.

2011. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az alig eszemben van a megoldás kulcsa. A diéta nem arról szól, hogy alig eszünk! Megfelelő étrendet kell követni és akkor nem lehet probléma. Ha segítségre van szükséged, írj rám nyugodtan :).
2011. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!