Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm magassághoz a 78 kg...

166 cm magassághoz a 78 kg milyen kategória? Undorító? Gusztustalan?

Figyelt kérdés
Köszi.
2011. márc. 12. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
anyám borogass, sportolj valamit és ne kategorizáld magad
2011. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem : dundimókus kategória.
2011. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

189 cm magas vagyok, és 93 kg. Egyáltalán nem vagyok kövér, csak van egy kis súlyfeleslegem. Olyan 82-83 kg lenne az ideális.

18/F

2011. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó, neked a 93 teljesen jó lenne, ha izomból állna ;)
2011. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, rám férne egy kis edzés. :)
2011. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 175 vagyok és 75 kg, fogynom kell és én inkább nagydarab kategóriába sorolnám magam, meg mások is ezt mondják. persze ruha alatt ott a háj, de azt csak én látom :D
2011. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így látatlanba én senkire nem mondanám,hogy gusztustalan.

Ha nincs egészségügyi problémád,akkor azt mondanám,hogy lusta,puhány.

2011. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ha az 50. életévedhez közelítesz talán...
2011. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

BMI kalkulátor:


Önnek szüksége van némi fogyókúrára! Testtömeg-indexe alapján ugyanis a túlsúlyosak csoportjába tartozik.


Gondolom ezt Ön tudta már eddig is - esetleg környezete néhány elejtett szóval felhívta rá figyelmét -, de most itt a lehetőség, hogy tegyen is ennek érdekében valamit. Érdemes még megmérnie a derék-körfogatát is. Amennyiben ez 88 cm felett van, akkor érdemes lenne néhány kilót leadnia. A derék körfogata ugyanis utal a lerakodott zsír nagyságára és arra, hogy Ön esetleg "alma" típusú túlsúlyos, amely nőknél ugyan ritkább, de fokozott egészségügyi kockázatot rejt magában. Tehát: próbáljon meg a lehetőségeken belül egészségesebben táplálkozni, kicsivel többet mozogni.


Valószínűleg ebben az életkorban még nem jelenthet nagy problémát a túlsúlyának leadása. Viszont nem csupán hiúsági okokból csökkentse súlyát, hanem gondoljon arra is, hogy ezzel még megelőzheti a krónikus betegségek kialakulását! Ha babát terveznek, a normális testtömeg-index segítésével megelőzheti a terhességi cukorbetegség kialakulását is!

2011. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 cm-rel vagyok alacsonyabb.

Voltam ennyi kg, én nem éreztem magamat undorítónak. Nem mondom, hogy jó volt, de még nem volt a gusztustalan kategória. Azóta fogytam 6 kg-ot, most 72 vagyok, még mindig sok, de már jobban érzem magam:-D

2011. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!